Quantcast
Channel: НАШІ ГРОШІ
Viewing all 20868 articles
Browse latest View live

«Рідна» фірма заступника Добкіна виграла у Харченка 62 мільйони на подекуди дорогий басейн у Пісочині

$
0
0

Пісочинська селищна рада Харківської області 5 квітня за результатами тендеру замовила ТОВ «Строй Інжініринг Девелопмент» реконструкцію спорткомплексу із прибудовою басейну в Пісочині на 62,12 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2022 року до фізкультурно-оздоровчого комплексу по вул. Соснова, 1-Б у мікрорайоні «Мобіль» мають прибудувати басейн. По суті це передмістя Харкова.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, гарячекатана арматурна сталь коштує 26 тис грн./т. Днями на тендері в Новій Каховці вона була майже в півтора раза дешевша – 17-19 тис грн./т, що відповідало іншим тендерам. Іноді бувають нижчі ціни.

Щити опалубки шириною 300-750 мм товщиною 25 мм замовили по 600 грн./кв. м. На згаданих торгах у Новій Каховці вони були майже вдвічі дешевші – по 326 грн./кв. м.

Тепла фасадна алюмінієва система Талісман (вітражі) обійдеться у 8 998 грн./кв. м.

Вартість договору лише на 4% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 64,62 млн грн.

Тендерна документація вимагала від учасників два аналогічні договори на будівництво безкаркасних аркових споруд спортивного призначення. Анонімна фірма заявила, що це дискримінація, оскільки за законом та практикою АМКУ об’єкти поділяються за видом будівництва та класом наслідків і не поділяються на каркасні аркові споруди та не аркові.

Замовник відповів, що комплекс був побудований як безкаркасна аркова споруда, тому логічною основною вимогою є надання такого аналогічного договору. Він зауважив, що там займаються спортом понад 600 дітей, тому він «не може ризикувати безпекою дітей, для задоволення вимог тих чи інших підрядників, звужуючи вимоги щодо виконання цих робіт». При цьому анонімна фірма навпаки вимагала розширити, а не звузити вимоги.

Єдиним конкурентом було ПрАТ «Трест Житлобуд-1» Олександра Харченка, раніше – депутата Харківської облради від Партії регіонів, а зараз – члена виконкому Харківської міськради. Ніхто з двох учасників жодного разу не знижував ціну під час аукціону.

На момент створення харківської фірми «Строй Інжінірінг Девелопмент» у 2006 році до складу її засновників входив Євген Савін, ексдепутат Харківської міськради від Партії регіонів. У 2010 році його призначили заступником голови Харківської ОДА Михайла Добкіна, де він працював до 2014 року. Його частку в фірмі було переписано на Вікторію Савіну. Вона, а також Олександр Спесивий, Юрій Деркачов і Ігор Дакалін входили до складу засновників «Строй Інжінірінг Девелопмент» до 2011 року, а згодом фірму було перереєстровано на Петра Журбу. Відтоді фірма почала вигравати тендери, отримавши будівельних підрядів виключно в Харківській області за часів президентства Віктора Януковича на 73,41 млн грн. Починаючи з 2015 року вона натендерила 205,25 млн грн.


У Кличка розіграли 6 мільйонів на уроки з фізики у віртуальній та доповненій реальності

$
0
0

КНП «Освітня агенція міста Києва» КМДА 5 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Софт Текнолоджі Плюс» про послуги з розробки навчального програмного забезпечення вартістю 5,56 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До серпня створять інтерактивні експерименти з фізики для 10-11 класів у доповненій та віртуальній реальності. Це контент для освітніх мобільних додатків на Android та IOS із системою адміністрування, котрі ця фірма розробила для «Освітньої агенції» раніше.

Розробка одного сценарію коштує 1 411 грн., а розробка одного прикладу для мобільного додатку в доповненій реальності – 33 500 грн. Адаптацію і розробку одного прикладу для шолому віртуальної реальності коштує 27 500 грн., а один звуковий пакет – 2 866 грн.

Повний перелік замовлених послуг наведено у таблиці нижче. Виконавець передасть усі майнові авторські права на створені ним об’єкти інтелектуальної власності замовнику.

Договір передбачає гарантійну технічну підтримку софту протягом року після поставки.

Вартість договору лише на 2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 5,70 млн грн.

Конкурентами були харківські ТОВ «Флекс Реаліті» Михайла Шубіна і створений у 2016 році ФОП Сосницький Дмитро Юрійович. Обидва виявились нечужими переможцю.

Компанія «Софт Текнолоджі Плюс» створена в 2018 році в Києві під назвою «Офтамед Плюс» із основним видом діяльності «Спеціалізована медична практика». Нею володів і керував Роман Рева, а потім співзасновницею стала Дарія Сергієнко (обоє з Черкащини).

У 2019 році фірма змінила назву на «Софт Текнолоджі Плюс». У 2020 році її засновником і директором став Володимир Побивайло з Білої Церкви на Київщині. А в 2021 році її переоформили в Харкові з основним видом діяльності «Комп’ютерне програмування», а директором став Дмитро Грепан. Останній раніше володів одним із нинішніх суперників «Флекс Реаліті» разом із його нинішнім одноосібним власником Михайлом Шубіним.

Підприємець Дмитро Сосницький подав договір за 2019 рік із «Софт Текнолоджі Плюс» на розробку системи адміністрування мобільних додатків на Android/IOS для доповненої і віртуальної реальності та самого додатка на Android/IOS для віртуальної реальності. Він був субпідрядником переможця зі створення додатків, для яких зараз купують контент.

Найменування Одиниця

виміру

Кількість, од. Вартість, без ПДВ Ціна, грн./од. без ПДВ
Розробка сценаріїв для проведення експериментів Фізики 10 класу для віртуальної та доповненої реальності сценаріїв 80 112 840,00 1 410,50
Розробка інтерактивного контенту для Фізики 10 класу для мобільного додатку в Доповненій реальності прикладів 40 1 340 000,00 33 500,00
Адаптація та розробка інтерактивного контенту для шолому віртуальної реальності згідно переліку прикладів у доповненій реальності для Фізики 10 класу прикладів 40 1 100 000,00 27 500,00
Звуковий супровід інтерактивного контенту для інтерактивного контенту Фізики 10 класу звукових

пакетів

80 229 259,50 2 865,74
Розробка сценаріїв для проведення експериментів Фізики 11 класу для віртуальної та доповненої реальності сценаріїв 80 112 840,00 1 410,50
Розробка інтерактивного контенту для Фізики 11 класу для мобільного додатку в Доповненій реальності прикладів 40 1 340 000,00 33 500,00
Адаптація та розробка інтерактивного контенту для шолому віртуальної реальності згідно переліку прикладів у доповненій реальності для Фізики 11 класу прикладів 40 1 100 000,00 27 500,00
Звуковий супровід інтерактивного контенту для інтерактивного контенту Фізики 11 класу звукових

пакетів

80 229 259,50 2 865,74
Усього:     5 564 199,00  

 

Нечужа підслідному підряднику фірма взяла 36 мільйонів на канал у Чорне море з Тилігульського лиману

$
0
0

Регіональний ландшафтний парк «Тилігульський» Одеської обласної ради 2 квітня за результатами тендеру замовив ТОВ «Білд Констракшн Груп» реконструкцію каналу (друге коригування) за 36,01 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2022 року мають реконструювати пересихаючий з’єднувальний канал між Тилігульським лиманом і Чорним морем у Лиманському районі. Виконають земляні роботи і заглиблення шпунта, влаштують наносозатримуючу споруду, водопропускні споруди, шлюз-регулятор із рибозатримуючим пристроєм, захист інженерних мереж.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, ціни гарячекатаної арматурної сталі, деревини, бетону та асфальтобетону відповідають ринку та іншим тендерам.

Сталеві електрозварні прямошовні та спіральношовні труби з опором розриву не менше 38 кгс/кв. мм діаметром 530х8 коштують 1 552 грн./м. У перерахунку через густину сталі це складає близько 15 170 грн./т, що доволі дешево на тлі інших тендерів минулих років.

Вартість договору на 7% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 38,57 млн грн.

ТОВ «Будмонтажсервіс I» скаржилось замовнику на нестачу інформації про матеріали і вироби, необхідні для низки робіт. Фірма вимагала оприлюднити у «Прозорро» робочий проект і кошторисний файл із нульовими цінами. Замовник відповів, що надав достатньо інформації, а з робочим проектом можна ознайомитись за його адресою в Доброславі.

Із цього ж приводу ГО «Інвалідів «Щит» подала звернення в ДАСУ. Ще вона заявила, що вимога завіреного виробником технічного паспорта на плавучий землесосний дизельний снаряд була забаганкою замовника. На думку організації, це дискримінувало учасників.

ТОВ «Укргазифікація Південь» пропонувало дещо нижчу ціну. Його відхилили, бо воно не мало плавучого землесосного дизельного снаряда і не завантажило кілька документів.

Дорожчим конкурентом було доброславське ТОВ «Одесінтерм Плюс», засновником та директором якого є одесит Валерій Дмитрович Мішаглі. За даними «YouControl», до 2020 року його партнером по цій фірмі також був Юрій Володимирович Мішаглі з Одещини.

Одеською «Білд Констракшн Груп» володіє та керує Олег Прохорович.  До 2019 року її засновником був Сергій Єштокін, а директором – Сергій Чігідін. Свого часу Прохорович володів і керував ТОВ «Талісман Строй», яке було пов’язане з фірмою «Укргазифікація Південь». А саме мало юридичну адресу в Визирці в одному будинку з ТОВ «Епт Пласт», співзасновником якого тоді був директор «Укргазифікація Південь» Ігор Єрьоменко.

У 2016 році «Укргазифікація Південь» виграла у «Талісман Строй» перший тендер щодо цього каналу за 58,22 млн грн. У 2018 році вона виграла в нього підряд ще на 37,46 млн грн., але цьогоріч угоду розірвали в односторонньому порядку з оплатою 12,40 млн грн.

СБУ підозрює, що директор «Укргазифікація Південь» підписав недостовірні дані в актах виконаних робіт щодо цієї реконструкції та заволодів 2,01 млн грн. бюджетних коштів.

Директор «Укргазифікація Південь» Ігор Єрьоменко був депутатом Одеської облради від Партії регіонів та від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Засновниками фірми є члени його родини Олександра Єрьоменко, Сергій Єрьоменко і Володимир Єрьоменко.

12,41 млрд минулого тижня

$
0
0

З 3 по 9 квітня в «Прозорро» опубліковано результати 96,13 тис закупівель на загальну суму 12,41 млрд грн. З цієї суми на десять найбільших закупівель припало 3,86 млрд грн.

Замовник млн. грн. Підрядник Предмет угоди
1. Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області 789,99 ТОВ «Автомагістраль-Південь» Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпро, Донецьк) на ділянках км 295+674 – км 301+358,км 302+558 – км 302+880, км 333+111 – км 355+864,Дніпропетровська область
2. Служба автомобільних доріг у Київській області 573,80 ТОВ «Ростдорстрой» Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Н-01 Київ – Знам’янка на ділянці км 97+000 – км 110+585, Київська область
3. Служба автомобільних доріг у Закарпатській області 535,69 ТОВ «ПБС» Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-07-37 Хуст-Шаян-Вишково-Буштино з під’їздом до санаторія «Шаян» на ділянці км 0+000 – км 23+200, Закарпатська область
4. Служба автомобільних доріг у Київській області 515,00 ТОВ «Автомагістраль-Південь» Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Н-01 Київ – Знам’янка на ділянці км 52 + 935 – км 65 + 900, Київська область
5. Служба автомобільних доріг у Київській області 488,74 ОАО «ДСТ № 2, г. Гомель» Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Н-01 Київ – Знам’янка на ділянці км 110+585 – км 123+750, Київська область
6. Служба автомобільних доріг у Волинській області 252,31 ТзОВ «Луцькавтодор-сервіс» Послуги з експлуатаційного утримання та поточного дрібного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення Волинської області:  а/д М-19 Доманове (на м. Брест)-Ковель-Чернівці-Тереблече (на м. Бухарест) на ділянці км 112+640 – км 168+540, в т.ч. під’їзд до м.Луцьк км 0+000 – км 5+200; а/д Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне на ділянці км 94+376 – км 130+070;  а/д Т-03-12 /Р-14/-Журавичі-Берестяне-Цумань-/Н-22/ на ділянці км 22+800 – км 44+979
7. ДП «НАЕК «Енергоатом» 203,45 АТ «Просто-страхування» Обов’язкове страхування цивільної відповідальності ДП «НАЕК «Енергоатом» за ядерну шкоду
8. Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради 188,79 ТОВ «І. Б. К. Девелопмент» Будівництво середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 24 класи (720 учнів) по вул. Погребняка в с. Чубинське Великоолександрівської сільської ради Бориспільського району Київської області, з реконструкцією незавершеної будівництвом будівлі амбулаторії під навчально-виробничий корпус школи. Коригування
9. Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради 163,03 КП «Шляхрембуд» послуги з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі міста
10. Служба автомобільних доріг у Київській області 151,17 ПП «Автомагістраль» Послуги з поточного середнього ремонту автомобільної дороги КПП «Дитятки» – КПП «Прип’ять» км 0+000 – км 36+950 (з відгалуженням до ДСП «ЧАЕС» км 0+000 – км 4+000)

 

ОДА замовила наглядати за ремонтом доріг обраній фірмі за 4 мільйона

$
0
0

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА 7 квітня уклав п’ять угод з ТОВ «Роад Енд Білдинг Інжиніринг» на роботи по здійсненню технічного нагляду за виконанням робіт з ремонту доріг по Житомирській області загальною вартістю 3,9 млн грн.

Про це написал «Житомир.Інфо» з посиланням на дані «Прозорро».

За умовами договорів, «Роад Енд Білдинг Інжиніринг» буде виконувати технічний нагляд за капітальним ремонтом п’яти доріг: Баранівка-Деревищина ч/з Кашперівку км 7+800 – км 13+900 вартістю 933 тис грн., Житомир-Вільськ через Кам’янку км 3+800 – км 6+400 вартістю 366 тис грн., Новоград-Волинський II – Немильня через Барвинівку, ділянка км 0+000 – км 8+790 вартістю 978 тис грн., Шепетівка – Бердичів, км 5+200 – км 8+800 вартістю 365 тис грн. та Михайлівка – Филинці км 0+000 – км 8+780 вартістю 1,3 млн грн.

В результаті усіх тендерів ціна знизилася на 14%. Але це завдяки первинній пропозиції ТОВ «Роад Енд Білдинг Інжиніринг», бо під час самого аукціону фірма запропонованої ціни не змінювала.

Загалом пропозиції «Роад Енд Білдинг Інжиніринг» були не найдешевшими, а дешевші пропозиції конкурентів тендерний комітет завжди відхиляв.

Зокрема пропозицію ПП «Юемсі Холдинг», дешевшу на 190 тис грн., відхилили через відсутність основного договору оренди офісного приміщення. Пропозицію ТОВ «Всеукраїнський центр державного-приватного партнерства», дешевшу на 15 тис. грн, відхилили через виявлені пошкодження завантажених учасником файлів формату .rar, через що вміст даних документів замовник перевірити не зміг.

ТОВ «Роад Енд Білдинг Інжиніринг» засноване 10 листопада 2020 року в Києві. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал – 100 тис. грн. Власником фірми з лютого 2021 року є уродженець Криму Дмитро Вікторович Петренко. Він з 2018 по грудень 2020 року працював головним спеціалістом відділу технічного нагляду управління впровадження проектів будівництва департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської ОДА. До лютого власницею фірми значилася його співмешканка, уродженка Києва Наталія Андріївна Кравченко.

Участь у закупівлях «Роад Енд Білдинг Інжиніринг» почало брати відразу після заснування. Перший договір фірма підписала 17 листопада 2020 року з департаментом регіонального розвитку Житомирської ОДА на 40 тис грн за технічний нагляд за виконанням робіт з реконструкції футбольного поля в селі Березина. Департамент – єдиний крупний замовник фірми (вона має одне дрібне замовлення від Макарівської селищної ради).

Зауважимо, що укладені договори стосуються технагляду за капремонтами на дорогах, які виконують «улюбленці» департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА – ТОВ «Будстандарт ЛТД» та ТОВ «Міттел».

Депутати без аукціону віддали півгектара комунальникам, які практикують передачу землі забудовникам

$
0
0

Черкаська міська рада на сесії 8 квітня прийняла рішення про  надання комунальному підприємству «Черкасиінвестбуд» у постійне користування земельної ділянки площею 0,60 га.

Про це пише видання «18 000».

Ділянка знаходиться в Черкасах за адресою вулиця Героїв Дніпра, 4.

Ця ділянка розташована поряд із вже зведеним житловим комплексом «Сімейний Люкс», а також новобудом «Сіті парк». Обидва комплекси пов’язані із забудовниками з міста Хмельницького, чиї інтереси на місцевому рівні фронтує депутат обласної ради та давній соратник міського голови Анатолія Бондаренка Михайло Мушієк.

Голосування за проект рішення відбувалося двічі, з першого разу депутатам забракло голосів.

У коментарі вианню секретар міської ради Юрій Тренкін розповів, що підтримав відповідне рішення нібито через те, що у нього є сумнів, що департамент архітектури та містобудування зможе належним чином та у належний спосіб провести прозорий аукціон із продажу цієї земельної ділянки.

Разом з тим, відповідно до чинного законодавства, комунальні підприємства можуть передавати земельні ділянки у користування іншим особам без проведення земельних торгів, чим вже неодноразово користувалися у КП «Черкасиінвестбуд», за допомогою якого відбувалосявідчуження земельних ділянок на користь приватних структур.

Тижневий Укравтодор: «Автомагістраль-Південь» та «Ростдорстрой» забрали вже 44% підрядів

$
0
0

Минулого тижня Укравтодор завершив тендери на 3,63 млрд грн. Це третина від усіх тендерів на суму 12,41 млрд грн, які минулого тижня були завершені по всій країні.

Середній та капітальний ремонт доріг – 3,20 млрд

Лідери «Автомагістраль-Південь» і «Ростдорстрой» нарощують відрив від решти світу. Вони на двох з початку року отримали майже половину підрядів Укравтодору по ремонту доріг – 44,3%. Показовим вийшов тендер на середній ремонт М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпро, Донецьк) на ділянках км 295+674 – км 301+358,км 302+558 – км 302+880, км 333+111 – км 355+864. Тут замовник відхилив пропозиції «ПБС» та «Fermak», після чого єдиними учасниками торгів залишились два лідері картелю. Вони і розіграли підряд ціною 790 млн грн на користь «АП» з 7% знижкою. Ціни на асфальт у кошторисі відповідають моніторингу ДерждорНДІ.

На цьому фоні значно активніше пройшли торги Служби автодоріг у Київській області на ремонт трьох ділянок Н-01 Київ – Знам’янка. Тут на торги заявився ще один засновник Національної асоціації дорожників України «Альтком», який цього року не виграв жодного тендеру в Укравтодорі. Не виграв і цього разу, але змусив фаворитів проторгуватись більше, ніж вони розіграли між собою в Дніпрі. «Ростдорстрой» виграв на Київщні 573,80 млн грн, а «Автомагістраль-Південь» 515,00 млн грн – обидва з 10% знижкою. Ще один підряд за 488,74 млн грн на ремонт цієї траси виграло ОАО «ДСТ№ 2, г. Гомель».

Підрядник Укравтодору по ремонту доріг (жирним виділено засновників НАДУ, курсивом – простих членів НАДУ) Сума по підрядам 2021 р. Частка, %
1. ТОВ «Автомагістраль-Південь» 6 061 446 004 24,0
2. ТОВ «Ростдорстрой» 5 140 232 839 20,3
3. ТОВ «СУНП «Автострада» 3 341 844 598 14,3
4. ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл» 1 954 629 999 8,3
5. ТОВ «ШБУ-77» 1 655 440 000 7,1
6. ПП «Автомагістраль» 1 051 459 829 4,5
7. ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» 899 965 000 3,8
8. ТОВ «ШРБУ-48» 776 396 400 3,3
9. ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56» 657 594 633 2,8
10. ТОВ «ПБС» 535 687 500 2,3
11. ОАО «ДСТ № 2, г. Гомель» 488 735 000 2,1
12. «AzVirt MMC» 484 900 000 2,1
13. ПП «Будгарант-7» 405 724 140 1,7
14. ТОВ «ДС Пром Груп» 341 990 000 1,5
15. ТОВ «Будінвест Інжиніринг” 302 270 000 1,3
16. ТОВ «СТЛ+М» 298 930 188 1,3
17. ТОВ «Славдорстрой» 276 342 000 1,2
18. ТОВ «БК Євродор» 152 371 609 0,7
19. ТОВ «СУАП «Інтервіас Україна» 140 832 000 0,6
20. ТОВ «Торговий дім «Дінастія» 105 014 565 0,4
21. ТзОВ «Луцькавтодор-сервіс» 103 575 228 0,4
22. ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» 84 000 540 0,4
23. ПАТ «Рівнеавтошляхбуд» 23 916 072 0,1
24. ПрАТ «Броварське ШБУ №50» 23 250 000 0,1
Всього 25 306 548 144 100,0

 

Ремонт мостів – 0,05 млрд.

«Мостобудівельний Загін № 112» виграв у «Автомагістралі-Південь» 49,30 млн грн на міст по трасі М-03 Київ-Харків-Довжанський (на м. Ростов-на Дону), км 482+600є

Підрядник Укравтодору по ремонту мостів Сума Регіон
Doğuş inşaat ve ticaret a.ş. 11 248 800 000 Полтавська
ТОВ «Мостобудівельний загін № 112» 288 897 143 Запорізька, Хмельницька
ТОВ Підприємство «Маст-Буд» 181 860 564 Одеська
ТОВ «Харківмістдорбуд» 85 330 143 Донецька
ТОВ  «Внедренческе  підприємство Мост» 64 354 947 Донецька
ТОВ «Автомагістраль-Південь» 49 892 298 Львівська
ТОВ «Укрбуд-Проект-Реконструкція» 33 641 000 Луганська

 Експлуатаційне утримання – 0,38 млрд грн

«Луцькавтодор-сервіс« і «Унідор Сервіс« виграли перші цього року підряди на обслуговування доріг у Волинській області. Однак в обох випадках на поточний рік виділено мізерні суми близько 3% від вартості підрядів. Основні кошти передбачено на 2022-2023 роки.

Підрядник Укравтодору по експлуатаційному утриманню доріг Сума Регіон
1. ТОВ «Автомагістраль-Південь» 7 091 331 072 Харківська, Київська, Дніпропетровська, Чернігівська
2. ДП «Вінницький облавтодор» 4 181 750 000 Вінницька обл.
3. ТОВ «ДС пром груп» 2 641 745 000 Кіровоградська, Черкаська обл.
4. ТОВ «СК Автострой» 2 532 563 000 Миколаївська обл.
5. ДП «Харківський облавтодор» 1 643 657 531 Харківська обл.
6. ТОВ «Ростдорстрой» 1 359 326 001 Кіровоградська, Полтавська обл.
7. ТОВ «ПБС» 1 046 477 192 І-Франківська обл.
8. ТОВ «СУНП «Автострада» 1 105 380 730 Чернігівська
9. ТОВ «Гранбуд лідер» 822 279 780 Кіровоградська обл.
10. ДП «Львівський облавтодор» 654 653 361 Волинська обл.
11. ДП «Херсонський облавтодор» 551 377 453 Херсонська обл.
12. ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» 489 625 765 Полтавська обл.
13. ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл» 468 824 413 Полтавська обл.
14. ПП «Автомагістраль» 440 232 000 Київська обл.
15. ДП «Хмельницький облавтодор» 430 050 509 Хмельницька обл.
16. ТОВ «БМБуд» 411 138 000 І-Франківська обл.
17. ТОВ «СТЛ+М» 322 116 004 Хмельницька обл.
18. ТОВ «Спец комплект постач» 254 325 670 Київська, Чернігівська обл.
19. ТзОВ «Луцькавтодор-сервіс» 252 305 772 Волинська
20. ТОВ «Дорекс-безпека руху» 109 315 060 Житомиська
21.ТОВ «Унідор Сервіс» 109 141 380 Волинська
22. ТОВ «Дорбуд сервіс груп» 104 196 100 Хмельницька обл.
23. ФОП Фурман Ганна Іванівна 66 498 000 Рівненська
24. ПрАТ «Ковельське ШБУ-63» 64 792 700 Волинська обл.
25. ТОВ «Юг Строй Компані» 38 540 000 Одеська обл.
26. ТОВ «Раун» 34 716 558 Закарпатська, Хмельницька
27. ТОВ «Глобал Білд Інжиніринг» 25 439 314 Тернопільська обл.

 

Юрій Ніколов, «Наші гроші»

#комікс Філатівці хотіли розіграти 400 млн між корбанівцями і вілкулівцем. Аж тут прийшов Амірханян…

$
0
0

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради оголосив тендер на ямковий ремонт доріг Дніпра у цьому році на 400 млн грн. Прийшли дві фірми: «Елітпроект» (записана на юристку з гнізда Корбана) і «Весташляхбуд» (угрупування Сардаряна з оточення Вілкула). Вони після місцевих виборів 2020 року справно пиляють виключно між собою ремонт доріг Дніпра і Кривого Рогу на сотні мільйонів гривень.

Аж гульк! На останні торги до них залетів Араік Амірханян у особі консорціуму «За майбутнє». Це знатний скаржник на торгах Укравтодору, його юристи мабуть вже по іменам до сьомого коліна знають кожну собаку, закопану у дорожніх тендерах. І клерки мера Дніпра Бориса Філатова не знайшли нічого кращого, як викинути тролля за банківську довідку)))) Як все відбувалось – у документарному коміксі:

1. Вимога у Тендерній Документації:

2. Банківська довідка, надана Учасником:

3. “Довідка не така!” – вирішив Замовник і зніс Учасника

На думку замовника, банк має видавати не такі довідки, як подав Учасник, а ось такі :

5. Учасник подав скаргу в Тендерну колегію АМКУ, бо на його думку довідка про наявність рахунку у банку означає, що той рахунок таки був відкритий, а не впав з космосу:

6. АМКУ почитав усе і постановив Філатову: “Не є… м…!”

 

Блог від: Юрій Ніколов


Хто з готелів по Україні зможе претендувати на казино – 4 (фото)

$
0
0

9 квітня Комісія з встановлення категорій готелям продовжила розгляд заявок (результати першого , другого,  третього засідань) готелів на отримання «зірочок». За бажанням власники готелів від 3*** зможуть претендувати на відкриття залів гральних автоматів та казино.

Повторний розгляд:

  • Готель «Центральний» (ТОВ «ПАЛС», Кривий Ріг, вул. Мусоргського, 16) на відповідність категорії *** (три зірки) – не внесли в остаточний порядок денний.

Власницею ТОВ «ПАЛС» є Лідія Мовчан, дружина колишнього нардепа (2002-2005), екс-голови Кіровоградської облдержадміністрації з вересня 2009 по квітень 2010 рр Володимира Мовчана.

Керівником ТОВ «ПАЛС» є Владислав Шичанін, який разом із Володимиром Мовчаном є співзасновниками ГО «Підприємці Криворіжжя», яка зареєстрована у Кривому Розі на вул. Мусоргського, 16.

Володимир Мовчан має відзнаку виконкому Криворізької міської ради – нагрудний знак «За заслуги перед містом». Він очолював Центральний гірничо-збагачувальний комбінат у Кривому Розі, Криворізьке шляхо-будівне об’єднання «Кривбасасфальт» АТ «Дніпробуд», працював у кінці 1990-х – на початку 2000-х у міській раді.

Джерело фото: booking.com

  • Готельний комплекс «City Holiday Resort & Spa» (ТОВ «Сіті Холідей», м. Київ, вул. Велика Кільцева, 5) на відповідність категорії ***** (п’ять зірок) – погодили.

Власником ТОВ «Сіті Холідей» є Леонід Дробиш з Харкова. Його син Геннадій Дробиш є власником ТОВ «Львів-Агротех», яке у 2015 році продало львівським комунальникам трактори за цінами, що були дорожчими, ніж у виробника.

Керівником ТОВ «Сіті Холідей» є Олександр Лазнюк.

Джерело фото: uahotels.info

  • Готель «Асторія» (ТОВ «Готель Асторія», м. Львів, вул. Городоцького, 15) на відповідність категорії **** (чотири зірки) – погодили.

Власниками ТОВ «Готель Асторія» є Римма Мидза (58,5%) з с. Підгородне Тернопільської області і австрійська компанія R.K.D. HOTEL Holding GmbH (41,5%),зареєстрована у Відні.

В українському держреєстрі юросіб Римма Мидза зазначена як кінцевий бенефіціар R.K.D. HOTEL Holding GmbH. Вона є родичкою Юрія Мидзи — тернопільського підприємця та топ-менеджера, а також, як стверджували російські медіа, номінального власника російського концерну «Росенергомаш» (зараз у стадії банкрутства). У концерну було кілька заводів в Україні. Юрій Мидза помер у січні 2015 р. Усі українські заводи концерну проходять або вже пройшли процедуру банкрутства.

Джерело фото: booking.com

Готелі, які подаються вперше:

  • Готель «Ювілейний» (ТОВ «Готельний комплекс «Ювілейний», м. Суми, пл. Привокзальна, 9-А) на відповідність *** (три зірки) – відмовили.

Власником і керівником ТОВ «Готельний комплекс «Ювілейний» є Вікторія Грек. За даними місцевих ЗМІ, Вікторія Грек є дружиною Володимира Матвійовича Лук’яненка.

За даними Sumy.Today, 26 грудня 2019 року вона купила приміщення готелю (понад 5 тис кв м) за 52 тис грн у ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання», потім у січні 2020 року заснувала ТОВ «Готельний комплекс «Ювілейний» і передала готель у власність цього товариства. Однак, виявилося, що на момент купівлі готель перебував під арештом і був переданий в управління АРМА.

Арешт накладено в рамках кримінального провадження за фактом того, що приватний виконавець і оцінювач занизили вартість цього готелю, який виставлявся на продаж на електронному аукціоні «Сетам» через борги.

За даними Sumy.Today, у грудні 2020 року завод «Фрунзе» намагався застосувати аналогічну схему по переведенню права власності на стадіон «Ювілейний» за 50 тис грн, але виконавчій службі вдалось завершити процедуру примусової реалізації на електронному аукціоні «Сетам».

Вікторія Грек є керівником ТОВ «Фрунзе-Ювілейна», власниками якого є Андрій Грек і ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання», основним власником якого значиться громадянин Росії Володимир Володимирович Лук’яненко.

Компанії «Готельний комплекс «Ювілейний» і «Фрунзе-Ювілейна» зареєстровані за однією адресою (Суми, пл. Привокзальна, 9-А) і мають спільний телефон (0542255133).

Андрій Грек у 2015-2019 рр був депутатом Сумської облради від «Опозиційного блоку».

Джерело фото: sumy.today

  • Готель «ARC Palace» (ТОВ «АРК Палас», м. Одеса, вул. Генуезська, 1-Б) на відповідність категорії **** (чотири зірки) – погодили.

Власником і керівником ТОВ «АРК Палас» є Денис Логінов. Він також є керівником одеських компаній «Мані Тайм» і «Ніазі Логістик». ТОВ «АРК Палас» було створене у серпні 2020 року.

Готель розташовується в будинку житлового комплексу «Арк Палас». Це один з перших висотних комплексів в цьому районі міста. За даними місцевих ЗМІ, його почали будувати у 2005 році. Замовником забудови виступила компанія «Рост», гендиректором якої був депутат Одеської міської ради Юрій Шумахер, що обирався за списками партії мера Одеси Геннадія Труханова «Довіряй ділам». Орендар ділянки – фірма «Скво», офіційним власником якої значиться Захар Петровицький, помічник Юрія Шумахера. За даними «Нового времени», фірму «Скво» контролює донька Труханова Єкатерина.

У 2016 році журналісти оприлюднили документи панамського реєстратора офшорів Mossack Fonseca, де спливло також ім’я Труханова. Зокрема, згідно з цими даними, Труханов є співвласником віргінської компанії Macon Assets Limited, яка фактично є одним з власників ЖК «Арк-Палас».

Відзначимо, що за однією адресою (м. Одеса, вул. Генуезька, 1-А) з ТОВ «АРК Палас» зареєстроване ТОВ «ТДК С І С», співвласником якого є Юрій Шумахер.

Джерело фото: booking.com

  • Готель «Alice Place» (ТОВ «Алісанікіта», м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 16) на відповідність категорії **** (чотири зірки) – погодили.

Компанію у березні 2020 року заснувала Тетяна Єфімова. Нинішнім власником і керівником ТОВ «Алісанікіта» є Андрій Єфімов. Він також є співвласником Кредитної спілки «Перша народна»

Готель «Alice Place» є продовженням готелю-ресторану «Золоте Руно», що розташовується за тією ж адресою (м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 16). У 2017 році цей готель потратив у скандал, коли їхній бігборд на людній вулиці почав показувати відео порнографічного характеру. Тоді Андрій Єфімов заявив, це відбулося внаслідок злому, який організували їхні конкуренти.

Джерело фото: aliceplace.com.ua

  • Готель «Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil» (ТОВ «Веон Плюс», м. Київ, вул. Братська, 17-19) – на відповідність категорії **** (чотири зірки) – призупинили розгляд.

Власником ТОВ «Веон Плюс» є кіпрська компанія «Т.А.С. Проперті Лімітед», бенефіціарним власником якої є голова правління фінансово-промислової групи ТАС Сергій Тігіпко. Це міністр економіки в уряді Віктора Ющенка (1999-2000), колишній народний депутат (2002-2003; 2012-2014), колишній голова Нацбанку України (2002-2004), колишній віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної політики в часи президента Віктора Януковича (2010-2012).

Керівником «Веон Плюс» є Тетяна Таран.

Джерело фото: booking.com

  • Готель «Краматорськ» (ТОВ «Тяжпромсервис», м. Краматорськ, вул. В. Стуса, 45)  на відповідність категорії *** (три зірки) – призупинили рогляд.

Власниками ТОВ «Тяжпромсервис» є Валерій Карпенко і його дружина Любов Карпенко. Керівником товариства є Валерія Карпенко.

Валерій Карпенко є власником низки підприємств, зокрема краматорського ТОВ «Важпромкомплект». У 2005-2010 рр він очолював Краматорську міську організацію всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»; у цей же період був депутатом Краматорської міськради.

На початку 2000-х рр двох синів Карпенків було викрадено і вбито. Це вбивство було пов’язане із рядом інших гучних злочинів, зокрема, вбивством тележурналіста Ігоря Александрова і бізнесмена з Краматорська Ігоря Жемова. По цій справі на лаві підсудних опинилися 10 осіб, серед яких четверо – правоохоронці, у т.ч. підполковник Ігор Криволапов. За даними ЗМІ, за вбивство братів Карпенків двоє осіб отримали пожиттєві строки ув’язнення.

Джерело фото: kramhotel.com

  • Готель «Green City» (ТОВ «Готель Колос», м. Миколаїв, вул. Рюміна, 21) на відповідність категорії *** (три зірки) – погодили 2** (дві зірки).

Власниками ТОВ «Готель Колос» є Лідія Козакова (0,8%), Роман Козаков (0,2%), Микола Козаков (78,5%) і Ольга Тремасова (20,5%). Керівником товариства є Микола Козаков.

Микола Козаков і Ольга Тремасова володіють також фірмою «Озон-Юг».

Раніше готель «Green City» мав назву «Колос».

Джерело фото: koloshotel.business.site

  • Готель «Зеніт» (ТОВ «Зеніт Одеса», м. Одеса) на відповідність категорії *** (три зірки) призупинили розгляд.

Власниками ТОВ «Зеніт Одеса» є Геннадій Гавеловський (99,99%) і Сергій Вознесенський (0,01%), який також є керівником товариства.

ТОВ «Зеніт Одеса» створене у вересні 2020 року.

За даними Youcontrol, телефон фірми 0962029356 з 2017 і до 2021 року вказував також ФОП Гофман Євген Петрович. Це колишній депутат Одеської міськради (2010-2015). У 2014 році балотувався в народні депутати як самовисуванець.

За даними ЗМІ, Євген Гофман раніше мав ім’я Євген Черба і у 1980-х рр. був членом ОЗУ місцевого авторитета «Томаля». ЗМІ пишуть, що 1990-х його засудили до 10 років позбавлення волі, однак вже через рік він вийшов і виїхав в США, звідки його невдовзі депортували. Сам Гофман свою судимість спростовував. Видання «Храбро» повідомляло при причетність Гофмана до незаконної добудови поверху у житловому комплексі «Шахнаме», а також – до спроби захоплення частини Грецької площі під літній майданчик кафе «Habibi».

За даними джерел «Наших грошей», дочка Євгена Гофмана Крістіна Гофман прописана за однією адресою із сином Геннадія Гавеловського Валерієм.

У 2014 році Євгена Гофмана намагалися викрасти троє невідомих зі зброєю, він відбився. Напад стався біля готелю «Зеніт». У цьому готелі знаходився його офіс.

Джерело фото: 101hotels.com

  • Готель «Premier» (ТОВ «Готель Прем’єр 2014», Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, пр. Свободи, 43-Б) на відповідність категорії *** (три зірки) – погодили.

Власником і керівником ТОВ «Готель Прем’єр 2014» є Олег Цибулька. Компанія створена у червні 2020 року.

У 2006 році Цибулька очолював дніпродзержинську філію ТОВ «Інтер-Галактика», видами діяльності якої була, зокрема, організація азартних ігор.

  • Готель «Гелікоптер» (ТОВ «Кубераінвест», Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Генерала Жадова 1-В) на відповідність категорії *** (три зірки) – відмовили.

Власниками ТОВ «Кубераінвест» є Натан Шульман, Едвард Шульман, Ніколай Сєін і Яков Бірфер, всі – з Канади.

Керівником фірми є Микола Теплик. Він також працював у ТОВ «Конкорд ХХІ», якою володіють Бірфер і Сєін.

Станом на 2018 рік Яків Бірфер був президентом Єврейської громади м. Кременчук.

Джерело фото: hotel-helicopter.com

  • Готель «Джем» (ТОВ «МС Менеджмент груп», м. Львів, вул. Академіка Гнатюка, 6) на відповідність категорії *** (три зірки) – призупинили розгляд.

Власником і керівником ТОВ «МС Менеджмент груп» є Мікаель Арутюнян. Компанія створена у січні 2020 року.

Готель входить в мережу готелів «Джем». На сайті вказується інформація про три готелі – два у Львові (на вул. Гнатюка і на вул. Коперника) і Трускавці.

У 2018 році в готелі цієї мережі в Трускавці отруїлося понад 20 дітей.

У 2018 році ФОП Мікаель Арутюнян виграв тендер Департаменту Адміністрації міського голови Львівської міськради на 4,5 тис грн по наданню кейтерингових послуг відповідно до програми перебування у м. Львові «Обмін досвідом» для активної молоді та журналістів з міста Полтава (6 чоловік).

Джерело фото: safarinow.com

Готелі, які подаються для підтвердження категорії:

  • Готель «Mercure  Kyiv Congress» (ТОВ «Меркур Хотел Менеджмент», м. Київ, вул. Виборзька, 42-А літера «К») на відповідність категорії **** (зірки) – погодили.

Власником ТОВ «Меркур Хотел Менеджмент» є Олексій Лутов. Керівником фірми є Ольга Чорна.

Готель «Mercure Kyiv Congress» з’явився на місці готелю «Космополіт» в результаті ребрендингу у 2017 році. Як писав журнал «Новое время», реалізація цього проекту була ініційована групою Accor Hotels, що входить до переліку найбільших готельних операторів світу. Партнером проекту виступила багатопрофільна група Wisher Enterprise, яка працює з мережею готелів Accor Hotels за договором франчайзингу, а її генеральним менеджером є Олексій Акимович Абасов.

Джерело фото: ostrovok.ru

  • Готель «Отрада» (ТОВ «Отрадос», м. Одеса, вул. Затишна, 11) на відповідність категорії ***** (п’ять зірок) – призупинили розглядю

Власником ТОВ «Отрадос» є 76-річна Людмила Калмикова. Керівник фірми – Олена Калиновська.

До початку 2020 року на Людмилу Калмикову і Єлизавету Наумову, яка є дружиною Ігоря Фрумана, було оформлене підприємство «ДІФО». Ігор Фруман, Людмила Калмикова та інші є співзасновниками одеського ОСББ «Престиж-9».

Бізнесмен Ігор Фруман, який має громадянство США, заснував Otrada Luxury Group. Фруману також належить мережа ювелірних магазинів Otrada та ресторан Buddah-bar у Києві.

За даними ЗМІ, Фруман має особисті зв’язки з бізнесменом Володимиром Галантерником, якого називають «сірим кардиналом» Одеси. У свою чергу Галантерника ЗМІ називають близьким соратником нинішнього мера Одеси Геннадія Труханова. Дружина Фрумана Єлизавета Наумова, з якою вони перебувають у стані розлучення, і дружина Галатерника Наталія Зінько є близькими подругами.

Як відомо, Ігор Фруман та Лев Парнас восени минулого року були арештовані в США. Їх звинувачують у корупційних схемах у США, зокрема, у порушенні правил фінансування політичних кампаній. Відомо, що вони фінансували виборчу кампанію екс-президента США Дональда Трампа. Крім того, за даними ЗМІ, Фруман і Парнас лобіювали звільнення посла США в Україні Марі Йованович, яку Трамп зняв з посади цієї весни.

Джерело фото: hotels24.ua

  • Готель «Park Hotel» (ТОВ «Парк-Сервіс.», м. Харків, вул. Шевченка, 79) на відповідність категорії **** (чотири зірки) – призупинили розгляд.

Власниками ТОВ «Парк-Сервіс» є 74-річна Наталія Верхолаб і 48-річний Максим Волчонок, який також є керівником фірми.

5 грудня 2017 року Адмінколегія Харківського обласного територіального відділення АМКУ видало рекомендації для ТОВ «Парк-Сервіс.» зняти з фасаду готелю та із сайтів бронювання номерів інформацію про встановлення готелю категорії «****» (чотири зірки), оскільки готель на той момент не мав відповідного свідоцтва про встановлення категорії.

На сьогодні на сайті готелю розміщене Свідоцтво про встановлення категорії готелю «****» (чотири зірки) на строк з 20 грудня 2017 року по 20 грудня 2020 року.

Джерело фото: foursquare.com

  • Готель «Софіївський Посад» (ТОВ «Прайд А», Київська обл., с. Софіївська Борщагівка, вул. Київська, 81/2) на відповідність категорії *** (три зірки) – призупинили розгляд.

Власниками ТОВ «Прайд А» є Павло Войтиченко (80%) і Аліна Войтиченко (20%). Керівником фірми є Віолетта Сізова.

Компанія створена у квітні 2020 року.

Павло Войтиченко також є власником ТОВ «Престиж-Центр Лтд». Також Павло і Аліна Войтиченки до 2020 року були власниками, а Віолетта Сізова керівником ТОВ «Роял Стріт Продакшн».

Павло Войтиченко у 2002-2006 був помічником нардепа від «Нашої України» Михайла Косіва.За даними «Обозревателя», він також був радником трьох міністрів. У 2012 році в інтерв’ю Войтиченко розповів, що починав як конферансьє, далі займався організацією весіль, а на момент інтерв’ю – нерухомістю, інтер’єром і дизайном.

Джерело фото: posad-hotel.com.ua

  • Готель «Гагарін» (ТОВ «Гагарін-Сервіс», м. Одеса, Гагарінське плато, 5-Б) на відповідність категорії **** (чотири зірки) – погодили.

Власниками ТОВ «Гагарін-Сервіс» є Валентина Бойчук і Юрій Кулаков.

У лютому 2020 року ТОВ «Гагарін Груп» отримало дозвіл на проведення азартних ігор у гральних залах казино та/або у залах гральних автоматів та букмекерської діяльності в букмекерських пунктах. Місце проведення: перший поверх та сьомий поверх (перший та другий рівень) готелю «Гагарін» (загальна  площа 4227,6 кв м).

Крім того, 24 березня 20202 року ТОВ «Приміум» отримало ліцензію на організацію азартних ігор у гральних закладах казино в тому ж місці.

Як повідомляло «Суспільне», основними власниками «Гагарін Груп» є син та мати Василя Шкрябая – екс-депутата Одеської міськради від партії «Довіряй ділам« Геннадія Труханова, а також Анатолій Чабан. Шкрябай фігурує у справі колишнього аеродрому «Застава». НАБУ закидає ексдепутату міськради причетність до заволодіння 131 млн грн. Втім, сам Шкрябай називає обвинувачення «вигадками та брехнею».

У свою чергу власниками київського ТОВ «Приміум» є АТ «ЗНВКІФ «ЮА Девелопмент» і АТ «ЗНВКІФ «Успішний». Фонди «ЮА Девелопмент» і «Успішний» є власниками, зокрема, ТОВ «Фьост Слотс» і ТОВ «Небула Геймс».

Керівником і власником 35% фонду «ЮА Девелопмент» є Юшков Артем Володимирович. Він же є власником низки компаній, у т.ч. ТОВ «БЦ Київський», ТОВ «АКМ 2» та ін.

Керівником фонду «Успішний» є Сергій Бєлік, власником 30% фонду є ТОВ «Бені Дорм», керівником і власником якого значиться той же Бєлік.

Джерело фото: bookit.com.ua

Ірина Шарпінська, «Наші гроші»

Пов’язана з Комарницьким фірма виграла 96 мільйонів на Національний тенісний центр

$
0
0

ДП «Центральна учбово-тренувальна база по ковзанярському спорту «Льодовий стадіон» Міністерство молоді та спорту 8 квітня за результатами тендеру замовило ТОВ «Скайбуд Груп» будівельні роботи на 95,50 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч мають капітально відремонтувати будівлі та два тенісні корти, а також придбати обладнання для створення Національного тенісного центру на базі «Льодового стадіону» по просп. Академіка Глушкова, 9 у Голосіївському районі Києва. Це друга черга, а першу чергу держпідприємство в 2018 році замовило у ТОВ «Моноліт-Будсіті» за 49,30 млн грн.

За початковою підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, сума у12,19 млн грн. іде на тентове покриття покрівлі з полівінілхлориду 650 г/кв. м «Sioen Coating Distribution N.V.» типу Г1 у три шари з утеплювачем по 1 550 грн./кв. м. Але в інтернеті є дані лише про полівінілхлорид Sioen такої щільності в один шар без утеплювача по 127 грн./кв. м.

Природний рядовий пісок придбали по 380 грн./куб. м. Нещодавно на тендері Державної кримінально-виконавчої служби він був у понад півтора раза дешевше – 225 грн./куб. м.

Щити опалубки шириною 300-750 мм товщиною 25 мм замовили по 490 грн./кв. м. Днями на тендері в Новій Каховці вони коштували в півтора раза дешевше – по 326 грн./кв. м.

Акрилова фарба IZOVAL для спортмайданчиків і кортів коштує 350 грн./кг. У відкритих джерелах є акрилова фарба ISAVAL зелений теніс по 6 246 грн. за відро 15 л, тобто по 416 грн./л. У перерахунку через густину 1,36 кг/л це складає 306 грн./кг, що трохи дешевше.

Ціни бетону, щебеню, цегли та деревини відповідають іншим будівельним тендерам.

Під час аукціону переможець знизив ціну на 5%, тож остаточні ціни будуть дещо нижчі.

ДАСУ перевіряє закупівлю на підставі якихось виявлених нею ознак порушення закону.

Конкурентами були ТОВ «Будівельна група Новобуд» директора Ігоря Софтенка та Анастасії Чигарової і ТОВ «Будремсервіс» Темура Кардави та Інні Рудовської, яким керує Олександр Дзюба. Економія відносно очікуваної вартості закупівлі склала 13%.

Нині засновником фірми «Скайбуд Груп» є киянин Олександр Степенко, а директором – Михайло Музиченко. Раніше її було записано на Олександра Безкровного з м. Миронівка на Київщині, а директором був Володимир Васильович Філончук – імовірний брат колишнього першого заступника голови ДАБІ Валерія Васильовича Філончука

Раніше Степенко був засновником ТОВ «БК Роял Хауз», яким з 2019 року донедавна керував будівельник з орбіти групи «Приват» і яке отримувало великі будівельні підряди в Києві з квітня 2019 року. Зараз «БК Роял Хауз» володіє та керує Олександр Шершньов.

Із 2016 року переможець узяв підрядів переважно «Спецжитлофонду» на 992,17 млн грн.

Торік нардеп тоді ще із фракції «Слуги народу» Гео Лерос заявив, що передав у НАБУ відомості, які свідчать про нібито корупційну діяльність глави Офісу президента Андрія Єрмака, його кума нардепа із фракції «Слуги народу» Миколи Тищенка та колишнього депутата Київради Дениса Комарницького. На думку Лероса, після приходу Єрмака, Комарницький став «смотрящим» у столиці, який курує будівельну галузь, землю, архітектуру, медицину, енергетичні підприємства. При цьому нинішній переможець «Скайбуд Груп» був у переліку фірм, через які нібито працює цей «смотрящий».

Вища кваліфікаційна комісія нотаріату при Мін’юсті позбавила свідоцтв 10 нотаріусів

$
0
0

Вища кваліфікаційна комісія нотаріату (ВККН) за поданнями Міністерства юстиції та його територіальних органів від початку 2021 року позбавила свідоцтв за неодноразові грубі порушення законодавства 10 нотаріусів. Про це «Наші гроші» дізналися від очільника департаменту нотаріату та державної реєстрації Дмитра Кирилюка.

Так, на засіданні ВККН 5 квітня 2021 року свідоцтва втратили такі нотаріуси:

Баршацький Ігор Вікторович, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.

Гамзатова (Маржина) Аліна Анатоліївна, приватний нотаріус Броварського районного нотаріального округу Київської області.

Головкіна Яна Вікторівна, приватний нотаріус Обухівського районного нотаріального округу Київської області. Як раніше розповідала «Нашим грошам» в інтерв’ю заступник міністра юстиції з реєстраційних питань Ольга Оніщук, Яна Головкіна була одним із тих нотаріусів,  кого у 2020 році вже один раз позбавляли нотаріального свідоцтва. Але Головкіна оскаржила це в суді, і Мін’юсту довелося Головкіній свідоцтво повернути. Після того, як Головкіна отримала своє свідоцтво, на неї знову почали скаржитися до Антирейдерської колегії за те, що проводила реєстрації на підставі неіснуючих ухвал.  У січні 2021 року Мін’юст анулював Головкіній доступ до Державного реєстру речових прав (ДРРП) наказом за результатом розгляду скарги в Антирейдерську колегію. В лютому 2021 року доступ до того ж реєстру Головкіній анулювали ще раз. Так Міністерство юстиції вчиняє з нотаріусами, які потрапляють в їх поле зору як недобросовісні, щоб, якщо такий нотаріус, оскаржить одне своє анулювання в реєстрі через суд, він чи вона все одно не могли працювати, бо наказів, які не дозволяють таким фахівцям працювати в реєстрі – декілька.

Личук Тарас Володимирович, приватний нотаріус Івано-Франківського міського нотаріального округу Івано-Франківської області.

Нофенко Денис Вікторович, приватний нотаріс Київського міського нотаріального округу. Про Нофенка «Наші гроші» вже писали тут. Чоловік був засуджений за умисне вбивство, під час відбування покарання у в’язниці працював помічником нотаріуса, а коли відсидів – став нотаріусом. У березні Антирейдерська колегія розглядала скаргу на Нофенка, але рішення після розгляд ще не оприлюднила.

18 та 19 лютого 2021 року ВККН позбавила свідоцтв ще 5 нотаріусів:

Бухман Юлія Юріївна, приватний нотаріус Донецького міського нотаріального округу.

Горай Олег Станіславовч, приватний нотаріус Житомирського міського нотаріального округу. За даними Дмитра Кирилюка, Горай вчинив понад 115 тис. виконавчих написів минулого року. Виконавчий напис – це розпорядження нотаріуса про примусове стягнення з боржника на користь кредитора грошей або передачі чи повернення майна кредитору, здійснене на документах, які підтверджують зобов’язання боржника. За даними «Наших грошей», які ми зібрали в ось цю ексель-таблицю, майже 1 тис. виконавчих написів Горая оскаржується в судах. В багатьох випадках Горай посвідчував виконавчі написи на кредитних договорах, що заборонено законом, а також посвідчував написи на договорах, оформлених по крадених документах або щодо людей, які взагалі не брали кредитів, про що «Наші гроші» детальніше опишуть в окремому тексті найближчим часом. Горай уже почав судитися з Міністерством юстиції. Утім, з реєстру нотаріусів Горая уже прибрали, доступу до реєстрів речових прав та юросіб він не має.

Гуревічов Олег Миколайович, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.

Чуприна (Федоренко) Галина Олександрівна, приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу.

Хара Наталія Станіславівна, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.

Як раніше повідомляли «Наші гроші», у 2020 році ВККН позбавила свідоцтв 15 нотаріусів.

Вища кваліфікаційна комісія нотаріату – це утворена при Мін’юсті комісія, яка займається питаннями щодо допуску до префесії нотаріусів та розглядає подання Мін’юсту, територіальних органів Мін’юсту, Нотаріальної палати України про анулювання свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю. Більшість її складу – приватні нотаріуси, очолює комісію приватний нотаріус Інна Бернацька.

 

Аліна Стрижак, «Наші гроші», матеріал підготовлений за участі Сlarity project

«Енергоатом» застрахувався у фірми ексбізнес-партнера Саркісових з ядерного пулу за 203 мільйони

$
0
0

ДП «НАЕК «Енергоатом» 6 квітня уклало угоду з ПАТ «Просто-Страхування» про обов’язкове страхування цивільної відповідальності за ядерну шкоду протягом року. Вартість угоди склала 203,45 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Тендер традиційно провели за переговорною процедурою, бо «Просто-Страхування» є уповноваженою компанією об’єднання українських страховиків «Ядерний страховий пул». Зараз до пулу, який був створений у 2003 році, входять 20 страхових компаній.

Нинішній договір передбачає річний строк страхування з 29 квітня 2021 року по 28 квітня 2022 року. Загальна страхова сума становить 150 мільйонів спеціальних прав запозичення (СПЗ), передбачених Законом України «Про цивільну відповідальність за ядерну шкоду та її фінансове забезпечення». Страховий тариф складає 3,38% від загальної страхової суми, а страховий платіж – 5,07 млн СПЗ, що еквівалентно 203,45 млн грн. за курсом НБУ на 19 лютого 2021 року. Оплату проведуть чотирма платежами за курсом на дату здійснення.

Атомники страхуються у «Просто-Страхування» з 2016 року. У 2015 році договір уклали з ПрАТ Страхова компанія «Арма», а до того – з ПАТ «АСК «ІНГО Україна», яка раніше належала російському ЗАТ «ІнВест-Поліс» – дочірній фірмі СПАТ «Інгосстрах».

«Просто-Страхування» на чолі з Олегом Сапацинським записане на кіпрську «Лавідіа Лімітед». Бенефіціаром через «Lavidia Limited» є Мартірос Аветісян з Вірменії. До літа 2020 р. його кіпрська «Лаксмирас Лтд» мала 4,99% акцій російської компанії «РЕСО-Гарантия» з групи «РЕСО», основними власниками якої є Сергій і Микола Саркісови.

Раніше Саркісови самі були бенефіціарами «Просто-Страхування», яке тоді належало до групи «РЕСО». Вони входять у список 200 найбагатших бізнесменів Росії від «Forbes».

У січні 2021 р. Національна фінансова прокуратура Франції підтвердила, що розпочала попереднє розслідування щодо колишнього президента Франції Ніколя Саркозі в зв’язку з укладеним ним контрактом на 3 млн євро із «РЕСО-Гарантия». Справа розслідується за підозрами в «торгівлі впливом» і відмиванні коштів. На початку 2020 р. Саркозі одержав 500 тис євро за цим контрактом. Саркісови підтвердили виданню «Mediapart», що найняли Саркозі як «спеціального радника» і голову консультаційної ради правління компанії.

Нагадаємо, у березні 2017 р. Печерський районний суд міста Києва заарештував головний офіс «Просто-Страхування». Поліція з 2015 р. розслідувала спробу заволодіння часткою однієї фізособи у ТОВ «Інвестиційний консалтинг» іншими двома фізособами. За даними слідства, останні є бенефіціарами «Просто-Страхування». У квітні 2017 р. арешт зняли. У 2018 р. МВС оголошувало Саркісових у розшук, але згодом справу нібито було закрито.

«Південмаш» замовив у запорізької фірми сталь для ракети «Антарес» на 74 мільйони

$
0
0

ДП «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» 30 березня уклало угоду з ПП «Лірен» про постачання металу на 74,38 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2025 року на умовах EXW в Запоріжжі поставлять орієнтовно 304 т сталі. Марка та ціна за тонну в звіті про укладення договору не оприлюднені. Товар поставлятимуть протягом півроку після оплати. Сталь потрібна для програми «Taurus II» та інших.

Нагадаємо, «Taurus II» – це стара назва ракети-носія «Antares» , головним розробником якої є американська компанія «Northrop Grumman Innovation System» (колишня «Orbital Sciences Corporation»). Ракета призначена для доставки вантажів на Міжнародну космічну станцію. Завод «Південмаш» виготовляє основну конструкцію першої ступені ракети.

Запорізькою «Лірен» володіє та керує Максим Саричев. Його дружина Ерна Сорокіна-Саричева раніше була начальницею Відділу перевірок фінансових операцій Управління аудиту ГУ ДФС у Запорізькій області. Максим Саричев також володіє запорізьким ТОВ «Стимул і М, Лтд» із Володимиром Усачовим, який колись був підписантом «Лірен». У 2016 році «Південмаш» уклав із «Лірен» дві угоди щодо сталі на суму 44,60 млн грн.

Завод «Південмаш» на чолі із Сергієм Войтом входить до сфери управління Державного космічного агентства України (ДКАУ), котре віднедавна очолює Володимир Тафтай. Це колишній віцепрезидент із корпоративного управління ДП «Антонов», ексначальник Управління координації космічної діяльності Департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки Мінекономрозвитку, а також виходець із «Південмашу».

Міськрада придбає мінівен Opel Zafira за 1,4 мільйона у фірми екс-депутата

$
0
0

Виконавчий комітет Бродівської міської ради придбає автомобіль Opel Zafira Life L2 за 1,4 млн грн у ТОВ «Ілта Львів». Про це пишуть «Наші гроші. Львів» з посиланням на «Прозорро».

Чиновники отримають сірий восьмимісний пасажирський мінівен 2021 року випуску комплектації «Enjoy». На офіційному сайті компанії-продавця вартість такої моделі починається від 1,3 млн грн. Замовлена виконкомом машина має шкіряне оздоблення керма, до її комплектації входить круїз-контроль з обмежувачем швидкості та система кріплення дитячих автокрісел на другому та третьому ряді сидінь.

Начальник відділу економіки та публічних закупівель Бродівської міської ради Богдан Сторожинський пояснив редакції, що потреба в пасажирському автомобілі виникала через утворення Бродівської об’єднаної територіальної громади. До неї належать понад 50 населених пунктів, новостворена громада займає 643 квадратних кілометрів.

Він також розповів, що вимогу про наявність кріплень для дитячих автокрісел в тендерній документації прописали через можливе перевезення дітей.

Львівська компанія «Ілта Львів» зареєстрована 1994 року. Спеціалізується на продажі автомобілів та має відповідний центр на вул. Городоцькій, 288 у Львові. Кінцевими бенефіціарами підприємства є Данило Ярема, Ірина Цеголко, Павло Ярема, Роман Маркович, Андрій Волинець та Олександра Волошиновська.

Як раніше зазначили «НГ. Львів», співвласник компанії Данило Ярема був депутатом Львівської обласної ради від «Нашої України» протягом 2006-2010 років. Інша співвласниця Ірина Цеголко є дружиною представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Львівській області Петра Цеголка.

Протягом 2020-2021 років компанія отримала державних замовлень на 167 млн грн, враховуючи поточну угоду.

Від «Наших грошей»

На торгах єдиним конкурентом переможця було хмельницьке ПП – Автоцентр «Лига» Григорія Галкіна, яке запропонувало на 1,5 тис грн. більшу суму. Фірми не торгувалися під час аукціону.

У «Прозорро» Депутат Бродівської міськради Ольга Кравчук звернулися до Держаудитслужби. У зверненні вона зазначила, що замовник неправомірно прийняв рішення про оголошення переможцем учасника, який не виконав умов тендерної документації. Зокрема, не надав довідку про відсутність/незалучення субпідряду. Окрім того, учасник не надав банківський документ. Він надав платіжку, на якій немає ані печатки банку, ані підпису банківського працівника. Учасник просто завірив її своєю печаткою.

«Учасник-переможець завантажив файли, а не документи, які не можливо відкрити/прочитати за допомогою електронного сервісу закупівель», – також зазначила депутат.

Відповідь Держаудитслужба не надала.

До АМКУ збирають заяви щодо вимкнення телеканалів у мережі «Ланет» через дії олігархічних медіагруп

$
0
0

«Ліга Антитрасту» оголосила про безоплатну допомогу користувачам послуг провайдера «Ланет» звернутись до Антимонопольного комітету через відключення телеканалів чотирьох олігархічних медіагруп.

З 1 першого травня медіагрупи Ахметова, Коломойського, Фірташа та Пінчука почнуть вимикати з мережі «Ланет» найпопулярніші телеканали, які займають 70% всього телеринку.

Приводом для відключення стала лютнева акція провайдера, у якій він продавав телеглядачам пакети каналів по 33 грн, тоді як медіагрупи вимагали мінімум 99 грн. і вже планують підняти ціни на телебачення до $10 у місяць.

«Окрім подорожчання телебачення це зараз загрожує тотальним контролем політики та влади олігархами. Адже якщо «Ланет» програє, медіаолігархи тільки підсилять свій вплив», – пояснюють у «Лізі антитрасту».

Для запобігання такому розвитку подій оголошено збір заяв споживачів до Антимонопольного комітету, який може винести рішення проти медіагрум, що зловживають монопольним становищем.

Для цього треба перейти за посиланням. Заповнити ваші дані в заяві. Докласти копію квітанціі або будь-якого іншого документу, в тому числі скрін з особистого кабінету, по якому АМКУ зможе вас ідентифікувати як клієнта «Ланету». Підписати заяву ЕЦП та відправити на електронну адресу АМКУ. Або підписати вживу та направити в АМКУ поштою. Або юристи можуть все заповнити та подати замість споживача, для цього залиш свої контакти за посиланням https://forms.gle/6ZqSKCyrqv7To4SAA.

«Я вже зробила свій черговий внесок у деолігархізацію. Подала заяву та тепер чекатиму від АМКУ реакції. Закликаю вас зробити теж саме. Адже це точно ефективніше за обурення в соцмережах і на кухнях», – закликає засновниця «Ліги антитрасту» Агія Загребельська.

 


Суддя роками декларує триповерховий «недобуд» під Києвом, щоб зберегти службову квартиру в столиці

$
0
0

Суддя Київського апеляційного суду Тетяна Невідома з2015 року декларує як недобудований коштовний маєток під Києвом.

Про це йдеться матеріалі проекту ProSud.

Тетяна Невідома почала працювати суді Харкова ще в 1990 році, а в 1999-му була переведена до Києва. З 2002 року її родина користується квартирою, наданою їм Шевченківською райдержадміністрацією міста Києва. Житло площею 135 кв. м за останньою оцінкою коштує 374 тисячі гривень і, мабуть, розташоване по вулиці Єреванській 30. У цій же квартирі донині прописані батьки судді: Вожова Надія та Вожов Олексій, які до отримання житла мешкали в Харкові. Вірогідно, їх переселили, аби отримати побільше квадратних метрів як для «великої сім’ї».

З 2015 року суддя декларує начебто недобудований будинок у с. Крушинка під Києвом. В декларації за 2020 рік вона також вказала його як незавершений. Це дорогий маєток, який ззовні має завершений вигляд. Крім того, на подвір’ї наявні власний басейн і професійно облаштоване озеленення.

З карт Google Earth видно, що будівництво розпочалось як мінімум у 2010 році, і з 2016 року вигляд будинку не змінюється. Швидше за все, його просто не вводять в експлуатацію, щоб не платити податки на нерухомість. Ще це дозволяє судді не вказувати метраж будинку та його вартість, що перешкоджає встановити відповідність витрат родини судді з їхніми офіційними заробітками. Однак його зовнішній вигляд свідчить, що витрати на його будівництво були доволі значними. А оскільки почалось будівництво  2010-го, коли у службовців зарплата не була такою високою, то питання до джерел їхнього походження однозначно виникають.

Крім того, суддя недобудованою вказала ще і квартиру в Києві площею 65 кв м.

За підсумками 2020 зарплата судді Невідомої склала 2,19 млн. Її чоловік Василь Невідомий на роботі в Рахунковій палаті заробив 2,11 млн грн.

Тетяна Невідома входить до складу Ради суддів України – найвищий орган суддівського самоврядування, що має повноваження на вибори, зокрема, Вищої ради правосуддя.

Турецька компанія збрехала про досвід на тендері Укравтодору на 460 мільйонів –СБУ

$
0
0

1 квітня Адміністративна колегія Антимонопольного комітету відмовила Fermak Insaat Taahhut A.S.(Туреччина) у задоволенні скарги на тендері з поточного середнього ремонту дороги Т-04-20 Одарівка-Томаківка-Вищетарасівка очікуваною вартістю 460,03 млн гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Замовником виступила Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області. До аукціону допустили лідера Національної асоціації дорожників України – ТОВ «Автомагістраль-Південь» та ТОВ «Будінвест Інжиніринг». Натомість відхилили ТОВ «Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями «УПС» та турецьку компанію.

Замовник відхилив компанію за кількома причинами – через відсутність оновленої виписки з грошовим покриттям, офісного приміщення у документах на матеріально-технічну базу тощо. Також Дніпропетровська САД відхилила пропозицію компанії через надання недостовірної інформації. Зокрема, Fermak Insaat Taahhut A.S. надала аналогічні договори за 2018 рік – на будівельні роботи на ділянці Анкара-ділянка Бала, а також ділянці Бала-Стамбул-ділянка Ереглі.

Укравтодор отримав листа від Служби безпеки України, в якому було вказано, що компанія не брала участь у закупівлях на території Туреччини з 2011 року, а останні роботи в інфраструктурні галузі завершилися у 2012 році. Також компанія не виконувала роботи за кордоном з 2009 року. Про це повідомило Міністерство транспорту Головного управління автомобільних доріг Туреччини у відповідь на запит Служби безпеки. Воно вказало, що договори на роботи на ділянках, які вказала Fermak у аналогічному досвіді, були підписані у 2009 році, а остаточно реалізовані – у 2013 році. Відтак Дніпропетровська САД дійшла висновку, що надані «Фермаком» документи є сфальсифікованими.

Таким чином АМКУ вирішив, що «Fermak» надав недостовірну інформацію і його пропозиція була відхилена правомірно.

Компанія Fermak Insaat Taahhut A.S. почала брати участь у тендерах у кінці 2020 року.

Головою ради турецького акціонерного товариства «Fermak Insaat Taahhut A.S.» є Гюджер Єшім. Директором українського представництва компанії є грузин Отар Накаідзе. При цьому компанія у довідці про наявність техніки, а також у документах на дорожню лабораторію вказала, що використовує машини ТОВ «СПМК-17» та ТОВ «Фінбізнесгруп». Бенефіціаркою «СПМК-17» є Сєда Амірханян, «Фінбізнесгруп» – Каріне Аветісян, яка разом із Сєдою та Араіком Амірханяном є співвласниками Фермерського господарства «Каріна». Виробничу базу «Fermak» орендує у ТДВ «Первомайський спеціалізований кар’єр», кінцевою бенефіціаркою якого є Сєда Амірханян.

 

ДФС розслідує, як Насіковський з партнерами ухилилися від сплати 41 млн податків на будівництві «Автографа»

$
0
0

Слідче управління ГУ ДФС у м. Києві здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом ухилення службових осіб ТОВ «Дісбуд» від сплати податків на загальну суму 41,03 млн грн. Про це свідчить ухвала Шевченківського районного суду м. Києва від 19 березня.

ТОВ «Дісбуд», починаючи із 2017 року здійснює забудову ЖК «Автограф» за адресою: м. Київ, вул. Генерала Жмаченка 28. За даними слідства, майбутні власники квартир (інвесторів забудови) 50% грошових коштів перераховують на ТОВ «Дісбуд», а решту 50% грошей, за вказівкою службових осіб цієї компанії, перераховують на рахунки пов’язаних із ним суб’єктів господарювання, а саме: АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Антілія», ТОВ «КУА «Ейві Інвестмент» та ТОВ «КУА» Адміністратор пенсійних фондів «Укрсоц-капітал» за укладення договорів «Деривативу».

В результаті вказаних дій, зазначається в ухвалі, службові особи ТОВ «Дісбуд» в період з 2017 по 2018 роки ухилились від сплати податків на суму 41,03 млн грн.

Слідчі відзначають, що вищевикладене підтверджується висновком експертного дослідження від 23.01.2020.

Крім цього, встановлено, що залучені кошти, які фізичні та юридичні особи сплачують на виконання умов договору деривативу на інвестиційний фонд «Антілія», в подальшому як поворотна фінансова допомога надходять на підконтрольні підприємства з метою їх подальшого обготівкування.

У ході слідства було допитано велику кількість власників житлових квартир, в ході своїх показів, які пояснили, що наміріву на придбання договорів деривативу (форвардних контрактів) вони не мали.

У березні цього року слідчий суддя продовжив строк розслідування цього кримінального провадження № 32019100000000398 від 23.05.2019 за ч. 3 ст. 212 КК України до вересня.

У подальшому слідством заплановано після написання аналітичного дослідження спеціалістом ГУ ДПС у м. Києві, зокрема, призначити судову економічну експертизу з метою підтвердження збитків завданих бюджету України, допит фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, які здійснювали обготівкування грошових коштів, а також повідомлення про підозру осіб причетних до вчинення кримінального правопорушення.

Нагадаємо, власниками ТОВ «Дісбуд» є Олександр Мазій і АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Антілія», власником якого є засновник і керуючий партнер девелоперської компанії DIM Group Олександр Насіковський. Його брат Андрій Насіковський був одним із підозрюваних у справі про побиття Тетяни Чорновол.

Керівником ТОВ «Дісбуд» є Олександр Васильвич Карп’як. Людина з таким же ПІБ є власником ТОВ «Магнус», яке, у свою чергу, є власником ТОВ «Авіакомпанія «Віта». Як відомо, 4 грудня 2019 року під час виступу у Верховній Раді перед голосуванням за її відставку тодішня міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак заявила, що з нею почали боротьбу у пресі через анулювання дозволів на будівельні роботи на деяких об’єктах у Києві, зокрема, на Гоголівській, 32-В, де забудову проводить «Авіакомпанія «Віта».

Власниками ТОВ «КУА «Ейві Інвестмент» є Олександр Насіковський і Анна Насіковська. Власником ТОВ «КУА» Адміністратор пенсійних фондів «Укрсоц-капітал» значиться Пісний Андрій Іванович.

Держпідприємство МЕРТу виготовить медалі у півтора раза дешевше від плану поліції

$
0
0

Національна поліція України 9 квітня за результатами тендеру підписала договір із ДП «Львівське спеціальне конструкторське бюро «Топаз» Мінекономрозвитку стосовно виготовлення нагород на 1,30 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 26 квітня 2021 року мають поставити 12 840 відомчих заохочувальних відзнак:

  • 5 200 медалей «10 років сумлінної служби» по 102 грн.
  • 4 000 медалей «15 років сумлінної служби» по 102 грн.
  • 2 340 медалей «20 років сумлінної служби» по 101 грн.
  • 1 300 медалей «Ветеран служби» по 99 грн.

Їх виготовляють зі сплавів міді з гальванічним покриттям згідно затвердженого опису.

У квітні та жовтні 2020 року поліція замовляла у ТОВ «Герольдмайстер» такі медалі по 172173 грн. Тобто принаймні у півтора раза дорожче за нинішню ціну від «Топазу».

Очікувана вартість закупівлі становила 2,21 млн грн. Держпідприємство «Топаз» одразу запропонувало ціну 1,30 млн грн., що принаймні в півтора раза дешевше за очікувану суму. Його конкурентами були згадані «Герольдмайстер» із ціною, трохи нижчою від очікуваної суми, і ТОВ «Гарант і партнери» із ціною, яка дорівнювала очікуваній сумі.

На аукціоні ніхто не знижував ціну, тож переможцем стало держпідприємство «Топаз».

Аномально низьку ціну «Топаз» пояснив вдосконаленням технологічних можливостей і наявністю кваліфікованих кадрів для виготовлення цієї продукції. За його словами, він може виготовляти 40 тис заготовок для медалей за зміну, тому має змогу виконати дане замовлення за такою ціною. «Топаз», у минулому працюючи з Банкнотно-монетним двором Національного банку України, виготовляв 3,50 млн заготовок для медалей.

Компанія «Гарант і партнери» поскаржилась в АМКУ, що вказаний «Топазом» договір від 2019 року з Управлінням спільною власністю Львівської облради про поставку срібної підвіски «Оберіг для військових» не є аналогічним. Адже замовник вимагав аналогічний договір не раніше 2019 року на поставку відомчих відзнак або державних чи відомчих нагород або відомчих жетонів, а підвіска, на думку фірми, до них не належить. Крім того, незавірена копія відгуку, як вважає скаржник, не має юридичної сили. Однак адмінколегія вирішила, що скаржник не довів, що відгук не є оригіналом і що договір не є аналогічним.

Також компанія стверджувала, що «Топаз» надав протокол випробувань від Підприємства «Аргентум» ГО НДО, яке не має атестату акредитації. Замовник відповів, що переможець надав ще й протокол випробувань від акредитованого ДП «Тернопільстандартметрологія», який він власне й розглядав, а адмінколегія зауважила, що надавати атестат не вимагалось.

Львівське ДП «Топаз» виготовляє обладнання для ювелірної галузі, знаки, медалі тощо.

Директор театру взяв в оренду позашляховик Nissan X-trail у рідної фірми

$
0
0

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.Куліша у лютому замовив ТОВ «Фестивальний центр» оренду позашляховика Nissan X-trail 2020 року випуску. Про це написало видання «Мост» з посиланням на «Прозорро».  .

За оренду машини без водія театр заплатить 46 тис грн. Передбачено, що фірма надаватиме послугу до кінця року.

Видання нагадало, що з 2018 по початок 2021 року засновниками ТОВ «Фестивальний центр» були Людмила Шелудько і Наталя Васильченко. Людмила Шелудько – рідна сестра директора Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша Олександра Книги.

До 2018 року засновниками фірми були директор театру Книга, його заступник Ірина Бордюг і Людмила Шелудько.

Компанія в цьому році вже отримала від театру 143 тис грн.

Від «Наших грошей»

Наразі власником ТОВ «Фестивальний центр» вказано Олександра Мудрого, директор – Антон Лисенко. Мудрий очолював цю фірму у 2012-2017 рр., тобто тоді, коли співвласником був Книга.

Viewing all 20868 articles
Browse latest View live


<script src="https://jsc.adskeeper.com/r/s/rssing.com.1596347.js" async> </script>