Quantcast
Channel: НАШІ ГРОШІ
Viewing all 20885 articles
Browse latest View live

Фірма держнауковців виграла у чехів Путіна ще 45 мільйонів на оцінку стану реактора ЗАЕС

$
0
0

ДП «НАЕК «Енергоатом» 17 жовтня за результатами тендеру замовив ТОВ «ІПП-Центр» оцінку технічного стану та обґрунтування нового перепризначеного терміну експлуатації обладнання реакторної установки енергоблоку №4 Запорізької АЕС за 44,85 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 30 березня 2018 р. оцінять стан реактора, парогенераторів, головних циркуляційних насосів, барботажного баку, трубопроводів систем компенсатора тиску і аварійного охолодження зони, а також головного циркуляційного трубопроводу реакторного відділення. Потім розроблять рекомендації щодо управління старінням та обґрунтують можливість встановлення нового терміну служби обладнання реакторної установки.

Нагадаємо, у квітні фірмі замовили аналогічні послуги щодо блоку №3 за 45,11 млн грн.

Нині НТК «Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона» НАН України двічі скаржився в АМКУ на дискримінаційні умови, зокрема на відсутність у відкритому доступі робочих програм оцінки технічного стану та продовження строку експлуатації. Проте скарги лишили без розгляду через запізнення.

Власниками «ІПП-Центру» є Андрій Богдан, Максим Заразовський, Михайло Варваринець і Діана Котілевич.

У 2012 р. Варваринець йшов у нардепи від партії «УДАР Віталія Кличка».

Богдан є старшим науковим співробітником відділу фізичних основ міцності і руйнування, а Заразовський – відділу міцності матеріалів і елементів конструкцій при кріогенних температурах Інституту проблем міцності ім. Писаренка.

Раніше партнерами Богдана по фірмі були Сергій Радченко, Юлія Невгад та Андрій Ігорович Ориняк – син Ігоря Ориняка, доктора технічних наук, професора, завідувача вищезгаданого відділу фізичних основ міцності і руйнування Інституту ім. Писаренка. До кінця 2011 р. співвласником був і сам інститут.

Одним з акціонерів «UJV Rez a. s.» є чеська компанія «Škoda JS a.s.», яка контролюється російською групою «Объединенные машиностроительные заводы». Останню контролює «Газпромбанк», основним акціонером якого є компанія «Лідер» Юрія Ковальчука – представника найближчого оточення Володимира Путіна.

Прокуратура Швейцарії підозрює «Skoda JS» у хабарі українському нардепу Миколі Мартиненку («Народний фронт»), близькому до тепер уже колишнього прем’єра Арсенія Яценюка. Мартиненко кілька скликань ВР очолював комітет з палива і енергетики та вважався куратором «Енергоатому». На початку зими він склав депутатський мандат.

В Україні «Skoda JS» вигравала виключно підряди в системі «Енергоатому». Навесні на торгах її представляв І. Білодід. Зараз представником фірми у «Прозорро» є Вадим Волонцевич.


Армія за 193 мільйони відремонтує транспортники Ан-26

$
0
0

Військова частина А0215 МО України з 20 червня по 1 вересня уклала чотири угоди з ДП «Завод 410 ЦА» про капітальний ремонт літаків на загальну суму 192,91 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Через відсутність конкуренції за переговорною процедурою замовили ремонт:

  • літака Ан-26Ш № 56-09 із переобладнанням його до варіанту Ан-26 (етап) за 26,81 млн грн.
  • двох літаків Ан-26 (етап) за 88,42 млн грн.
  • літака Ан-26Ш (етап) за 36,11 млн грн.
  • Ан-26РТ Ан-26 за 41,57 млн грн.

Ан-26 – турбогвинтовий військово-транспортний літак. Ан-26Ш – його модифікація для підготовки штурманів із десятьма робочими місцями для курсантів у салоні, а Ан-26РТ – модифікація з радіоретрансляційною станцією.

Нагадаємо, у червні наказом ДК «Укроборонпрому» гендиректором заводу призначений Віктор Ганькевич замість Сергія Підрізи, який очолював підприємство з 2009 року. Перед зміною керівництва перевірка виявила численні порушення, в тому числі суттєве завищення цін при закупівлі товарно-матеріальних цінностей.

Зв’язківці заплатили більше мільйона за документацію для не своїх ділянок

$
0
0

Національне антикорупційне бюро розслідує можливу розтрату 1,04 млн грн. Концерном радіомовлення, радіозв’язку та телебачення при замовленні технічної документації на земельні ділянки. Про це свідчить ухвала Солом’янського райсуду м.Києва від 23 вересня.

Йдеться про низку договорів 2013 року, які Концерн КРТ підписав із ТОВ «Ліга-Експерт». У НАБУ повідомляють, що концерн замовив у фірми технічну документацію із землеустрою на земельні ділянки, які на момент замовлення вже не перебували або були в частковому користуванні державного концерну. Детективи оцінюють розтрату у 1,04 млн грн.

Йдеться про ділянки 195,6 га на хуторі Биковня, м. Київ, що не перебували у користуванні концерну. Також оформлялися документи 12,4 га на просп. Перемоги, 15, м. Київ – хоча концерн мав у користуванні тільки 2,8 га. Ще складалися документи на 804,3 га в Жовтневому районі Миколаївської області, однак концерн використовує тут меншу ділянку площею 567,6 га.

Кримінальне провадження №52016000000000116 зареєстроване 25.04.2016 ч. 5 ст. 191 ККУ – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем  в особливо великих розмірах або організованою групою

НАБУ з’ясовує рух коштів по рахунку компанії «Ліга-Експерт», а також підприємців, яким вона перераховувала гроші. Так, суд дав детективам доступ до даних банківських рахунків фізосіб-підприємців, які отримували кошти від «Ліга-Експерт» за юридичні послуги, за топографо-геодезичні роботи.

Фірма «Ліга-Експерт» записана на Володимира Гончара, екс-директора ДП «Київський міський центр державного земельного кадастру та приватизації землі».

Родина слідчого ГПУ по справі Юрія Єнакіївського за два роки отримала купу столичної нерухомості

$
0
0

Родина заступника начальника управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури, начальник слідчого відділу Євгена Котця за два останні роки стала власником трьох квартир в Києві та великого будинку під столицею. Більшість нерухомості записали на дружину працівника ГПУ, з якої було оформлено розлучення.

Про це йдеться в розслідуванні Катерини Каплюк для програми «Схеми».

Котець починав кар’єру в Макіївці Донецької області, а широкому загалу став відомий в 2010 році. Тоді він як слідчий в особливо важливих справах ГПУ порушив кримінальну справу проти Юлії Тимошенко за неправомірне використання кіотських коштів.

Пізніше Котець займався справою про діяльність «тітушок» під час Євромайдану та справою Юрія «Єнакіївського» Іванющенка, якого підозрюють у заволодінні часткою одеського ринку «Сьомий кілометр». В цій справі підготовлена підозра Іванющенку та двом його спільникам, але слідство все ще триває.

В декларації за 2015 рік Котець вказав, що володів 1/3 квартири, площа якої складала 93 кв м. Інші 2/3 цієї квартири належали його дружині та донці. Також дружина Ірина Котець станом на 2015 рік володіла земельною ділянкою площею 0,1 га та квартирою в 182 кв м.

Обидві ці квартири розташовані в сусідніх будинках в столичному мікрорайоні Позняки. Житло меншої площі Котець отримав від держави як працівник прокуратури, власницею більшої Ірина Котець стала в 2014 році. При цьому, за попередній рік спільний дохід сім’ї прокурора складав трохи більше 200 тис грн., а Ірина Котець заробила тоді маже 13 тис грн.

В 2015 році матері Ірина та Євгена Котців також стали власницями квартир у будинках, поруч з житлом сім’ї прокурора. Зараз помешкань такої площі продають в середньому за 1,5-2 млн грн.

А навесні 2016 року Ірина Котець придбала землю т будинок на 230 кв м в лісовій зоні міста Буча під Києва. Зараз в будинку, ринкова вартість якого біля 3 млн грн., триває ремонт.

Перед купівлею цього майна Ірина Котець подала на розлучення. Суд встановив, що подружжя не веде спільної господарської діяльності та не підтримують стосунки з квітня 2015 року. При цьому, як встановили журналісти, колишнє подружжя продовжує проживати спільно.

Котець користується автомобілем Lexus, який не вносив до декларації за 2015 рік, і власником  якого рік тому став його брат Сергій. Екс-дружина прокурора є власницею Toyota RAV4.

Фірма «тігіпківця» без конкурентів отримала 23 мільйона на ремонт доріг Полтави

$
0
0

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради за період з серпня по листопад 2016 року уклало 26 угод з ТОВ «Будівельна компанія «Полтава-Білд» на загальну суму 26,81 млн грн. Відповідні дані опубліковані в системі «Прозорро».

Всі договори були укладені в результаті допорогових закупівель, жодна з яких не перевищувала 1,49 млн грн.

Переважна кількість договорів на загальну суму 23,10 млн грн. управління ЖКГ уклало з «Полтава-Білд» про капітальний ремонт квартальних доріг в місті.

Крім того, фірма, згідно з умовами інших договорів, зробить капітальний ремонт 2 покрівель за 1,72 млн грн., реконструює два спортивні майданчика за 1,17 млн грн., реконструює сквер за 596 тис грн., та відремонтує тротуар за 236 тис грн.

У 2015 році «Полтава-Білд» виграла два тендери на загальну суму 2,97 млн грн. Вони теж були організовані управлінням ЖКГ виконавчого комітету Полтавської міськради.

Власником та керівником ТОВ БК «Полтава-Білд», яка заснована у 2015 році зі статутним фондом 7,4 тис грн., є Володимир Тузенко. У 2014 році він як директор ТОВ «Феропол» та член партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна» балотувався до Верховної Ради, але пройшов.

Володимир Тузенко разом з Іриною Тузенко та дітьми Євгеном та Ольгою Тузенко також є засновником ТОВ «Орбіта НТ». Вони ж до 2016 року були засновниками ТОВ «Феропол», яке з червня цього року знаходиться в стані припинення. У 2011-2012 рр. «Феропол» виграло тендерів на загальну суму 5,25 млн грн.

«Прокладки» оточення Борисюків розіграли 54 мільйони на очисні споруди

$
0
0

Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області 24 жовтня за результатами тендеру замовив ТОВ «Траст Імпорт» реконструкцію біологічних очисних споруд (БОС) за 54,47 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2017 р. мають збудувати три камери перемикань на три черги БОС з монтажем запірно-регулюючої арматури, змонтувати самопливні колектори та дренажну мережу, реконструювати аварійний муловий майданчик №4.4 та ІІ чергу БОС, виконати пусконалагоджувальні роботи, встановити огорожу і благоустроїти територію.

Єдиним конкурентом було ПП «Універсалгазбуд» із вищою на 1% ціною. Цю фірму зі статутним капіталом 500 грн. записано на Олександра Борисюка з Кривого Рогу.

Фірма-підрядник «Траст Імпорт» зі статутним капіталом 1 600 грн. належить Вячеславу Леонідову, який керує фірмою із серпня. Принаймні до кінця 2014 р. засновниками були Тарас Джежела, Максим Володимирович і Володимир Іванович Лукашенки.

За даними «БюроUA», Леонідов представлявся місцевим журналістам як «начальник дільниці підприємства «Універсалгазбуд». Видання пише, що у лютому 2013 р. – травні 2014 р. він працював в «Универсалгазбуді», а потім – у ТОВ «Земсервіс КР» того ж Олександра Олексійовича Борисюка з «Універсалгазбуду».

«Універсалгазбуд» не раз розігрував торги з ТОВ «Технодетальпром», яким раніше володів Віктор Олексійович Борисюк, а нині – Володимир Бобров, і ТОВ «Ліко Енерго» Олени Черепашенко, яка була контактною особою самого «Універсалгазбуду».

Фірма «Траст Імпорт» почала вигравати тендери у вересні 2016 р. й відтоді отримала підрядів на 88,71 млн грн. Серед них нинішній – найбільший.

«Укроборонсервіс» застрахував здоров’я працівників у колишньої фірми росіян

$
0
0

ДочП «Укроборонсервіс» ДК «Укрспецекспорт» 3 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ПрАТ «Страхова компанія «Провідна» про страхові послуги строком на рік. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Річний страховий платіж для 153 осіб становить 784 тис грн.

Тариф на добровільне медичне страхування – 3,33%, а на добровільне страхування від нещасних випадків та здоров’я на випадок хвороб – 0,25%.

Загальна страхова сума відповідно складає 22,95 млн грн і 7,65 млн грн.

За тендерною документацією у пакет мають входити зокрема:

  • мануальна терапія, голкорефлексотерапія, підводне витягання (10 процедур на рік);
  • пробіотики, гомеопатичні препарати, фіто-, хонро- і гепатопротектори;
  • стоматологія (ліміт 1 500 грн.): невідкладна і планова, в т.ч. зняття зубних відкладень раз на рік і планове протезування;
  • діагностика і перший курс лікування діабету, онкології, туберкульозу.

Заявки ПрАТ «СК «Альфа Страхування» і ПрАТ «Інгруп» були відповідно на 25% і 13% дешевшими, але їх відхилили через відсутність даних про перестрахування. Крім того, замовник мав претензії до винятків та обмеження страхування і гарантійного листа з переліком медзакладів від першої фірми, а також до техзавдання другої фірми.

Дорожчими конкурентами були ПАТ «Страхова компанія «Країна» і ПрАТ «Страхова група «ТАС».

Раніше 90% акцій «СК «Провідна» належало російській ТОВ «Росгосстрах» Даниїла Хачатурова. Торік власником стала голландська компанія «Інтернешнл Іншуренс Консорціум Б.В.» (International Insurance Consortium B.V.), а кінцевим бенефіціаром – Вестерлакен Віллем Якоб зі Словенії.

Нагадаємо, у січні «Укроборонсервіс» продовжив угоду про добровільне медичне страхування зі згаданою «СК «Країна». Її акціонерами є інвестиційні фонди «Прайм Ессетс Менеджмент» президента України Петра Порошенка (49,9%), «ВІК» першого заступника голови парламентської фракції «Блоку Петра Порошенка» Ігоря Кононенка (фірма названа абревіатурою сина нардепа – Віталія Ігоровича Кононенка) і «СОВА» першого заступника секретаря РНБОУ Олега Гладковського (Свинарчука).

 Вид страхування

Страхова сума на 153 особи, грн. Страховий тариф, % Страховий платіж на особу, грн. Страховий платіж на 153 особи, грн.
Добровільне медичне страхування 22 950 000 3,33 4 997 764 541
Добровільне страхування від нещасних випадків та здоров’я на випадок хвороб 7 650 000 0,25 126 19 278
Загальний страховий платіж: 783 819

 

Прокуратура через 4 роки вирішила, що військові незаконно передали бізнесмену озера для риборозведення

$
0
0

Суд визнав недійсним на майбутнє договір про спільний обробіток землі, укладений між Військовою частиною А1890 і ТОВ «Маркет-Агро». Про це свідчить рішення Господарського суду Миколаївської області від 20 жовтня.

У березні 2012 року військова частина уклала договір про спільну діяльність з «Маркет-Агро» до 2020 року. За цим договором, сторони ведуть спільну господарську діяльність на території військової частини на водоймах – Воїнське площею 178 га, Данилівське площею 44 га та Вододром площею 47,8 га. Загалом близько 270 га.

«Маркет-Агро» зобов’язалося розводити та вирощувати рибу, здійснювати її вилов та подальшу реалізацію. За це компанія мала робити щорічні виплати військовим, відповідно до економічного обґрунтування. Станом на 2012 рік ця сума становила 40 тис грн.

Заступник військового прокурора подав позов про визнання вказаного договору недійсним. У позові зазначено, що військова частина не була наділена розпорядчими правами та повноваженнями щодо спірної земельної ділянки.

У суді було представлено держакт 1989 р. на право постійного користування ділянками, куди входять і землі, згадані у договорі, що виданий Квартирно-експлуатаційному відділу м. Миколаїв.

Жодних доказів того, що Військова частина А1890 є землекористувачем ділянок суду не надано. Тому суд погодився, що військові не мали права розпоряджатись ділянками і визнав договір недійсним на майбутнє.

«Маркет-Агро» належить миколаївському бізнесмену Володимиру Кириленку.


Кіпріоти з орбіти Тарути відсудили 8,5 мільйонів у держпідприємства за непоставлене зерно

$
0
0

ТОВ «Торгова Аграрна Компанія» стягнуло 8,48 млн грн. з ДП «Дослідне господарство «Богунівська Еліта» Інституту сільського господарства Причорномор’я Національної академії аграрних наук. Про це свідчить постанова Одеського апеляційного господарського суду від 26 жовтня.

Компанія подала позов про стягнення із держпідприємства безпідставно отриманих коштів, оскільки неналежно виконувало контракт.

Йдеться про форвардний контракт 2011 року, за яким ДП зобов’язалося продати компанії озимі культури пшениці і ячменю врожаю 2012 року. Загальна кількість зерна – 4712 тонн.

На виконання договору «Торгова Аграрна Компанія» перерахувала 8,79 млн грн.

Однак держпідприємство поставило зерна тільки на 48 тис грн. Пізніше ДП повернуло компанії 170 тис грн. із перерахованих. Таким чином, заборгованість зменшилась до 8,48 млн грн.

У ході судового засідання зясовано, що з цієї суми тільки 6,96 млн грн. становили попередню оплату, решта 1,52 млн грн. були помилково перераховані.

У липні цього року Госпсуд Одеської області задовольнив позов частково і стягнув на користь «Торгової Аграрної Компанії» тільки 6,96 млн грн. попередньої оплати. Суд вирішив, що за наявності контракту решта 1,52 млн грн. не можуть вважатися безпідставно набутими.

Однак суд апеляційної інстанції з цим не погодився, оскільки в договорі зафіксовано, що ціна зерна – 7 млн грн. А тому 1,52 млн грн. не можуть бути віднесені до суми вартості контракту. Тому суд виніс рішення про стягнення всієї заявленої суми.

«Торгова Аграрна Компанія» зареєстрована на «Маракортіо Холдингз Лімітед». В українському реєстрі зазначено, що бенефіціар компанії відсутній.

Останнім часом ТОВ «Торгова аграрна компанія» спеціалізувалася на стягненні коштів через суд з державних підприємств, які відносяться до НАНУ.

«Торгову аграрну компанію» відносять до групи компаній «Украгропром», яку пов’язують з народним депутатом Сергієм Тарутою. Один із засновників ТОВ «ТД «Украгропром» – «Мілтора Холдінгз Лімітед», зареєстрована на Кіпрі у тому ж будинку й на тому ж поверсі, що й «Маракортіо Холдингз Лімітед».

Кримінальний Печерськ: стрільба в прокурорському ресторані і затримання прокурорського хабарника

$
0
0

У мегаполісах завжди є такі собі оази затишку для найбільш забезпечених містян, які платять скажені гроші за житло у закритих комплексах. Одним з таких у Києві є «Новопечерські липки» на вул. Дргомирова, куди ось так запросто ні на машині не заїдеш через шлагбауми, ні з п’яних очей не забредеш без зіткнення з місцевою охороною.

drahomyrova

Комплекс, зведений компанією UDP екс-нардепа від Партії регіонів Василя Хмельницького, саме такий. Саме у ньому не погребував зупинитись у Києві Володимир Гройсман, коли проміняв вінницьку мерію на загальнонаціональний масштаб.

Журналісти ще торік засікли дружину Володимира Гройсмана у "Новопечерських липках"

Журналісти ще торік засікли дружину Володимира Гройсмана у “Новопечерських липках”

І ось у ньому стріляли. А саме у ресторані «Пастернак» на першому поверсі клубної багатоповерхівки по вул. Драгомирова, 20а.

pasternakpasternak1

У газового бізнесмена Артема Лук’янова з четвертого поверху хвора дитинка не могла заснути через гучну музику з ресторану, у якому 3 листопада відмічали чийся день народження. Формально було ще лише о пів на десяту вечора, тож поліцію викликати не було сенсу. Відтак чоловік взяв рушницю з резиновими кулями і пішов самотужки закривати пафосну наливайку, яка вже давно заважала непростим мешканцям непростого будинку. У приміщенні він відкрив неприцільну стрільбу і від рикошетів травми отримали два працівники ресторану.

strelok

Наступного дня про цей випадок вийшли телесюжети, з яких очевидно слідувало, що неправий був той дядько, а ресторан – законний, білий та пухнастий. І жодного синхрону з кимось з мешканців, який би на камеру повторив те, що розповіли «Стране.уа»:

«На ресторан все время поступали жалобы от жильцов из-за плохой шумоизоляции. Музыка, которая играет в ресторане по ночам, слышна аж на 7 этаже! Мы регулярно вызывали полицию после 10 часов вечера с требованием, чтобы ресторан прекратил нарушать закон о тишине. Но этот ресторан принадлежит прокурорским людям – там все время сидят и выпивают прокуроры. Так что управы на них не найти».

Тож давайте зробимо більш відомими власників шумовитого «Пастернака».

За адресою вул. Драгомирова, 20-а зареєстровано ТОВ «Едаеда» Валерії Демури:

edaeda

Ця ж пані в фбуці називає себе власницею «Пастернака»:

demura-fbuk

А на сайті ресторану висить купа її фотографій з відкриття ресторану в оточенні колективу і її чоловіка:

demura-s-muzhem restoran-demuryi

Знайомтесь – це Ігор Демура, якого мабуть і мав на увазі мешканець клубного будинку, коли казав про «прокурорських людей».

demura-pshonka ihor-demura

Ігор Демура за часів Віктора Пшонки очолював одне з управлінь Київської обласної прокуратури. Однак він звільнився після Майдану на відміну від свого колеги Олександра Корнійця, який невдовзі попався на дахуванні сміттєвого бізнесу і отримав прізвисько «брильянтовий прокурор».

Ну і фактично після звільнення Демури з прокуратури, де він заробляв на життя державною зарплатою та відбивав звинувачення у рейдерстві, його дружина, про яку раніше у бізнесі не було відомо, відкрила «статусний ресторан» на горе таким же «статусним сусідам».

Ми не знаємо, чи отримає розвиток ця історія, чи прокурорські замнуть її для ясності, чи хтось піде на принцип і стрілець потрапить на лаву підсудних. Однак це не єдиний епізод, який характеризує «Новопечерські липки» з кримінального боку.

Тижнем раніше, 27 жовтня генпрокурор Юрій Луценко повідомив про затримання «рєшали», який намагався дати хабар слідчому ГПУ Вишнякову за закриття справи по незаконному видобутку бурштину і зняття арешту з раніше вилучених у мафії 200 кілограмів бурштину. Загалом послуги слідчого «рєшала» оцінив у $200 тисяч, а взяли його під час передачі першого траншу у розмірі $30 тисяч. Прокурорського слідчого Луценко похвалив за те, що той виявився стійким до хабарництва і відпустив у США на антикорупційну конференцію (тут більше про персону Максима Вишнякова).

Вилучений бурштин

Вилучений бурштин

Так ось. У того «рєшали» провели обшуки і знайшли вдома чверть мільйона доларів, купу гривень, годинників та бурштину. Квартира виявилась у сусідньому з прокурорським «Пастернаком» будинку – по вул. Драгомирова, 20.

Здається, що у «Новопечерських липках» правосуддя взагалі мало б де розгулятись. Бо серед  власників елітної нерухомості ми вже знаходили цікаві прізвища.

Наприклад, після нападу Росії на Україну саме по Драгомирова, 20а обзавелись окремими квартирами дружина і донька екс-нардепа від Партії регіонів Володимира Струка, який у квітні 2014 року брав участь в засіданні «народної ради Луганської області» разом із Олегом Царьовим.

У цьому ж будинку торік отримала в подарунок квартиру юна донька Віктора Безкоровайного, якого вже після Майдану генпрокурор Віталій Ярема призначив прокурором все тієї ж Київської області.

У сусідніх будинках цього ж комплексу обзаводились житлом батько керівника Державної фіскальної служби у Житомирській області Лілії Куришко, така собі Софія Кернес, колишній губернатор Сумщини та заступник голови Адміністрації президента Юрій Чмир, колишня теща Олеся Довгого і екс-нардеп від ПР Ірина Горіна, родина екс-голови «Київпастрансу» Микола Ламбуцького, якого так і не спробували притягнути до відповідальності за корупцію на підприємстві. Більше того. Навіть біглий міністр МВС Віталій Захарченко не гребував житлом на Драгомирова.

Тож усіх бажаючих просимо поглянути на списки мешканців «Новопечерських липок», оприлюднених проектом «Гарна хата». Може ви ідентифікуєте ще якихся особистостей, які навряд чи могли скопити на держслужбі сотні тисяч доларів на елітну нерухомість в серці Києва.

Блог від: Юрій Ніколов

Половину зі 168 мільйонів «Київпастрансу» за дизель отримає «Вог»

$
0
0

КП «Київпастранс» 21-28 жовтня уклав чотири угоди про постачання дизельного палива наливом до кінця 2017 року на загальну суму 167,90 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

ТОВ «Вог Аеро Джет» за 84,90 млн грн. замовили 3 млн л дизпалива по 17,34 грн. та 2 млн л – по 16,44 грн. за літр.

ТОВ «Вєнтус Ресурс» за 50,36 млн грн. поставить 3 млн л дизелю по 16,79 грн./л, а ПП «Інтекс Ком» за 32,64 млн грн. – 2 млн л дизелю по 16,32 грн./л.

Тендерні ціни на 13-18% нижчі за середню роздрібну ціну, яка, за даними «OilNews», зараз становить 20,05 грн./л.

У торгах також брало участь ТОВ «Трейд Коммодіті».

«Вог Аеро Джет» входить у групу «Континіум» партнерів покійного нардепа Ігоря Єремеєва.

«Вєнтус Ресурс» Олександра Зленка був створений у 2013 році, але тендери почав вигравати лише цьогоріч у травні. Відтоді він отримав підрядів на 143,54 млн грн., з яких 127,64 млн грн. – у «Київенерго».

Раніше фірма була зареєстрована у Білій Церкві. Тоді директором була адвокат Лариса Ковпатюк, а до неї – Володимир Бржезинський. Останній разом із Євгенієм Стешенком володіє ПП «Колекторське агентство «Правовий дім», що прописане в одному домі з фірмою-переможцем – у с. Софіївська Борщагівка по вул. Київська, 2. За цією ж адресою знаходиться АЗС групи компаній «КЛО» В’ячеслава Стешенка та Ігоря Чернявського.

Крім того, переможець вказав у своїй заявці факс (044) 494-31-11, який співпадає з номером телефону відділу паливних талонів «КЛО».

Підприємство «Інтекс Ком» зареєстроване на Дмитра Мачнєва із Фастова Київської обл. та киян Євгена Костомаху і Сергія Хожая. Із 2011 року воно отримало замовлень на 302,82 млн грн., майже всі – в «Київпастрансу».

Нині «Київпастрансом» керує колишній заступник директора Дмитро Левченко. Раніше директором був Сергій Майзель, який нині очолює Департамент транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації, що курує роботу «Київпастрансу».

У 2015 році Майзель обрався у Київраду від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». До центральної ради цієї партії входять вищезгаданий Гладковський, а також Ігор Кононенко – перший заступник голови депутатської фракції «БПП» у Верховній Раді.

Оточення Дробота-Журила розіграло 5 мільйонів на дробарку для уранового комбінату

$
0
0

ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» 2 листопада за результатами тендеру замовив SIA «Zodiak Plus» пересувний дробильний комплекс за $210 тис, або 5,37 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До весни 2017 р. поставлять комплекс Mobile Jaw Crusher CMPCK-240, до якого входять:

  • живильник руди з мобільним шасі,
  • мобільна щокова дробарка першої стадії дроблення,
  • мобільний стрічковий конвеєр.

Компанія «Zodiak Plus» заснована в 2014 р. у Латвії українцем Євгенієм Бугою. Раніше він керував ТОВ «Енерджі трейд груп» – найбільшим постачальником держпідприємств, якими керує Руслан Журило, нинішній очільник ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК), а до того – заступник екс-директора СхідГЗК Сергія Дробота.

«Енерджі трейд груп» через ланцюжок пов’язана із самим Журилом.

Крім того, джерело «Наших грошей» повідомило, що в 2005 р. Буга працював у ТОВ «Д.І.А. Девелопмент», яке входить у девелоперську групу Жванії.

За даними «ВДЗ», із квітня 2015 р. фірма-переможець виграла тендерів комбінату на $3,77 млн та 1,26 млн євро.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Світ сталі» Наталії Кирильчук. Директором є Олена Бойко – партнерка екс-директора СхідГЗК Сергія Дробота по ТОВ «Юридично-консалтингова компанія «Астрея». У 2014 р. Дробот отримав підвищення і очолив ДК «Ядерне паливо», куди входить і СхідГЗК.

У 2015 р. «Світ сталі» почала вигравати тендери філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія». Це почалося після того, як Руслана Журила наприкінці 2014 р. призначили директором ОГХК.

За рік тягач для порту «Ольвія» подорожчав майже у півтора рази до 6 мільйонів

$
0
0

ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» (донедавна – ДП «Спеціалізований морський порт «Октябрьск») 3 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Форкс» портовий тягач за 6,46 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця року поставлять повнопривідний портовий тягач Kalmar TR618i вантажопідйомністю 32 тонни в комплекті з гузнеком.

У серпні 2015 року порт купив у цієї ж фірми тягач з ідентичними характеристиками на 32% дешевше – за 4,39 млн грн.

Засновниками київського «Форксу» є болгари Боряна Радєва, Камен Нонєв, Димитр Ілчєв та директор Олександр Павлов із Києва.

Болгарам також належить ТОВ «Констракшн Машинері», яке з 2008 року виграло тендерів у «ВДЗ» на 591,70 млн грн. та у «Прозорро» на 62,92 млн грн.

Сама ж фірма-переможець із 2010 року отримала підрядів у «ВДЗ» на 101,40 млн грн. та у «Прозорро» на 23,36 млн грн.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Спец Ком Транс» кримчанина Юрія Уварова і Валентина Головні. Останній також співволодіє ТОВ «Карго Трейд» (у стані припинення) і ТОВ «Спецкомтранс».

1,0 мільярда минулого тижня

$
0
0

Дороги Дніпра і Буковини, паливо для залізниці, трамвайна мережа Харкова, Подільскій міст у Києві, огорожа аеропорту «Запоріжжя».

З 31 жовтня по 4 листопада в «Віснику державних закупівель» опубліковано оголошення про результати 0,1 тис тендерів на загальну суму 1,04 млрд грн. З цієї суми по десяти найбільших тендерах пройшло 0,76 млрд грн.

Топ-10 закупівель

Замовник млн. грн. Підрядник Предмет угоди
1. Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міської ради 177,79 ТОВ «Завод Майстер-профі» Капітальний ремонт автодорожнього маста №2 через р.Дніпро в м.Дніпропетровську
2. Філія «Центр забезпечення виробництва» 169,95 ТОВ «Елемент нафта» дизельне паливо
3. Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міської ради 79,45 КП «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» Послуги з утримання автошляхів міста
4. ПАТ «Укртрансгаз» Філія «УМГ «Харківтрансгаз» 72,76 ТОВ «Промислово-технологічна компанія «Укргазкомплект» Регулятори тиску – 287 шт.
5. Департамент інфраструктури Харківської міської ради 62,84 КП «Міськелектротранссервіс» Реконструкція контактної мережі по просп. Московському від вул. Дванадцятого Квітня до бульвару Грицевця з облаштуванням електричного освітлення
6. КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва» 49,98 ТОВ «Форма» Будівництво Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві. Розроблення робочої документації Подільського мостового переходу від вул. Межигірської до дамби Русанівських садів
7. Комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» 39,25 ТОВ «Сіно-Форт, Лтд» Будівництво об’єкту «Огородження та система технічного нагляду і контролю доступу по периметру охоронної зони обмеженого доступу КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя»
8. Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області 34,45 ТОВ «Техно-Буд-Центр» Поточний середній ремонт автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці ( окремими ділянками)
9. Комунальна установа «Запорізька обласна клінічна лікарня» 32,57 ТОВ «Діалсервіс» Матеріали для ниркового діалізу
10. Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області 46,94 ТОВ «ПБС» Поточний середній ремонт автомобільної дороги Р-63/Н-03/ – Вартиківці – контрольно-пропускний пункт «Сокиряни» з під їздами до КПП «Росошани» та КПП «Кельменці» (окремими ділянками)

 

«Приватівець» отримав 73 мільйони на трасу Київ-Знам’янка

$
0
0

n-01-kyjiv-znam_yankaСлужба автомобільних доріг у Черкаській області 20 жовтня за результатами тендеру замовила ТОВ «ПБС» поточний середній ремонт автодороги державного значення Н-01 Київ-Знам’янка за 73,20 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року трасу мають відремонтувати на ділянці км 205+280 – км 213+000 довжиною 7,72 км. Відтак ремонт коштує в середньому 9,48 млн грн. за кілометр.

Виконають підготовчі та земляні роботи, влаштують дорожній одяг, воронки з використанням геотекстилю, з’їзди, нанесуть розмітку, встановлять огородження та напрямні стовпчики.

Фірму «ПБС» контролює нардеп Олександр Шевченко, який обрався від «Блоку Петра Порошенка», а потім вийшов із фракції. Раніше він керував курортом «Буковель», який належить Геннадію Боголюбову та Ігорю Коломойському.

На розкритті пропозицій 16 вересня переможця представляв В.М. Сікорський.

Крім того, були присутні Ігор Магліч та Олександр Галкін – помічники нардепа від «Блоку Петра Порошенка» Сергія Рудика, а також Петро Кисельов і Віктор Завальнюк – представники черкаської ГО «Білий молот», заснованої Сергієм Куликом і Валерієм Кузьменком.

Завальнюк і Кузьменко входили до Громадської ради при Черкаській САД. За словами голови цієї ради Юрія Яценка, Завальнюк був серед тих, хто в липні намагався потрапити в офіс «Укравтодору» в Києві.

Єдиним конкурентом було київське ТОВ «Трансстроймеханізація». Засновниками є болгарське «АО Гражданметропоставка» і чорногорське «АО Комунспецмонтаж». Кінцевим бенефіціаром через другу фірму значиться італієць Пізолато Цельсо. Керує фірмою-конкурентом Володимир Василенко.

Із жовтня 2012 року «Трансстроймеханізація» отримала держпідрядів на 146,78 млн грн.

Із них 16,83 млн грн. – підряд нинішнього замовника у жовтні на поточний середній ремонт іншого відрізка цієї ж дороги.

Нагадаємо, на початку вересня звільнили екс-керівника Черкаської САД Руслана Якубова. Нині його обов’язки виконує Владислав Демиденко.


КМДА рік не може отримати мільйон за оренду «Зеленого театру» з фірми, записаної на мешканця ОРДЛО

$
0
0

ТОВ «Полумонокок» має виплатити 1,39 млн грн. Центральному парку культури і відпочинку Департаменту культури Київської міської держадміністрації. Про це свідчить рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 17 жовтня.

28 серпня Департамент культури КМДА, за результатами конкурсу, уклав договір щодо передачі фірмі «Полумонокок» в оренду комплексу будівель та споруд «Зелений театр» загальною площею 2 206 кв.м по вул. Паркова дорога, 2 (неподалік від «вертодрому Януковича»). Майно передавалося для організації концертів та іншої  видовищно-розважальної діяльності.

«Полумонокок» виграв конкурс, запропонувавши вищу ціну – за перший місяць вона мала становити 1 млн грн. Договір оренди підписували до серпня 2018 року. У подальшому плата за кожен місяць мала коригуватися з урахуванням індексу інфляції.

Однак 5 жовтня компанія «Полумонокок» повернула «Зелений театр» комунальникам. 9 жовтня договір оренди розірвали. Згодом у звіті про аудит Центрального парку культури і відпочинку КМДА зазначено, що договір розірвали через неплатоспроможність орендаря.

З’ясовано, що фірма-орендар за користування майном не розрахувалася, сплативши тільки 432 тис грн. авансу при подачі документів на конкурс щодо права оренди.

Прокурор м.Києва подав позов про стягнення з орендаря заборгованості, а також пені і процентів.

Суд визнав вимоги про стягнення 1,15 млн грн. основного боргу по оренді за період з  28.08.15 по 05.10.15. Ще фірма має заплатити 205 тис грн. пені. за прострочення, а також 34 тис грн. 3% річних.

Позов розглядався у суді Дніпропетровської області за місцем реєстрації відповідача – фірми «Полумонокок». Раніше ця компанія була зареєстрована у Києві, але в грудні 2015 р. перереєструвалась у Дніпропетровськ.

У 2015 році власниками значились кияни Євген Красавцев і Дмитро Сидоренко. Пізніше її переоформили на Івана Сабіров із смт Благодатне Донецької області (територія ОРДЛО). Він же з листопада 2015 р. значиться керівником фірми.

Кожен третій депутат Львівської міськради збрехав у декларації про доходи

$
0
0

Із 64 депутатів Львівської міськради десятеро не задекларували внески до статутних капіталів фірм – своїх чи родини, а також дев’ятеро – приховали якесь майно.

Про це йдеться в дослідженні «Наших грошей. Львів», які перевірила декларації депутатів ЛМР за 2015 рік.

Статутні внески найбільшого розміру не задекларували депутати від БПП Григорій Козловський (10,6 млн грн), від «Громадянської позиції» Ірина Сердюк (6,2 млн грн) та від «Самопомочі» Ігор Корончевський (1,6 млн грн).

Серед осіб, які приховали свій бізнес – депутат від БПП Петро Адамик, який не задекларував статутних внесків на загальну суму 414 тис. грн, а також «укропівець» Ігор Зінкевич, котрий виявився учасником вінницького ТОВ «Вандем». Мати останнього має частку у розмірі 20% у львівському ТОВ «Фаворит-плюс».

Решту депутатів не задекларували бізнес членів сім’ї. Це, зокрема, «свободівці» Андріян Гутник (підприємства дружини ТОВ «Світ водних розваг» та ТОВ «ПП Волошин») та Андрій Рікота (фірма дружини ПП «Центр міжнародної співпраці»), депутати від БПП Віталій Свіщов (фірма матері ПП «Перспективні технології захід») та Іван Рудницький (компанія дружини ТОВ «Зоряний водопад»).

Депутат від «Самопомочі» Роман Федишин задекларував власні внески до статутних фондів фірм, однак забув про сімейне ПП «Холдінвестгруп», де станом на кінець 2015 року дружина Наталія, син Іван та батько Степан мали внески розмірами 40 тис. грн, 18 тис. грн та 20 тис. грн відповідно.

Серед депутатів, котрі забули задекларувати майно, депутати від «Самопомочі» – Олег Василишин, Андрій Дворакевич та Богданна Зубрицька, від «Народного контролю» – Валерій Веремчук та Віталій Свінціцький, від БПП – Роман Грицевич, від «Громадянської позиції» – Назар Палідович та від «Свободи» – Андрій Рікота.

«Укрпошта» за 2 мільйони замовила оцінку своїх двомільярдних активів

$
0
0

ДП «УДППЗ «Укрпошта» 31 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Оціночна компанія Аргумент» про послуги з оцінки майна та майнових прав на 2,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Замовили оцінку майна станом на 31 жовтня 2016 р. для формування статутного капіталу ПАТ «Укрпошта», а також станом на 1 січня 2015 р. для складання фінансової звітності у відповідності до МСФЗ.

Балансова вартість необоротних активів компанії на 31 березня 2016 р. становить 2,03 млрд грн., з яких 1,57 млрд грн. – нерухомість.

Херсонська «Оціночна компанія Аргумент» належить Тетяні Качковій та Юрію Ковальському. У травні Фонд державного майна замовив їй оцінку майна ДП «Україна» за 50 тис грн.

У торгах також брали участь Українська універсальна біржа, ТОВ «Консалтингова фірма «Острів», ТОВ «Бейкер Тіллі Україна ЕК», ТОВ «Канзас Ріал Естейт» і ТОВ «М Консалтинг».

Нагадаємо, у листопаді 2015 р. розпочалася корпоратизація «Укрпошти», тобто перетворення на акціонерне товариство. Зараз держпідприємством керує Ігор Смілянський.

Кількість об’єктів необоротних активів «Укрпошти» згідно з обліком станом на 31 березня 2016 р.

№ з/п

Найменування Всього
Кількість, шт.* Балансова (залишкова) вартість, грн.
1 Основні засоби, в т.ч.: 538 512 1 826 353 336
1.1 Нерухомість: 6 706 1 568 327 359
1.1.1  квартири 69 2 749 926
1.1.2 гуртожитки 11 6 662 040
1.1.3 соц. заклади 178 7 891 188
1.1.4 будинки та споруди  вироб. призначення 6 406 1 547 647 483
1.1.5 інші будинки та споруди 42 3 376 722
1.2 Машини та обладнання 73 827 165 314 294
1.3 Транспортні засоби 4 274 64 507 757
1.4 Інструменти, прилади та інвентар 58 652 19 054 133
1.5 Багаторічні насадження 14 5 973
1.6 Інші ОЗ 4 868 3 200 914
1.7 Інші НМА 390 171 5 942 906
2 Незавершені кап. інвестиції, в т.ч.: 9 205 90 028 570
2.1 Кап. будівництво споруд вироб. призначення 77 35 985 408
2.2 Кап. будівництво споруд невироб. призначення 4 1 956 809
2.3 Придбання (виготовлення) ОЗ 2 890 32 515 214
2.4 Придбання (виготовлення) інших НМА 5 310 13 738 479
2.5 Придбання (створення) НА 924 5 832 660
3 Нематеріальні активи, в т. ч.: 16 391 97 200 507
3.1 Права користування майном** 2 743 33 273 160
3.2 Права на комерц. позначення 9 11 421
3.3 Авторське право та суміжні з ним права 320 47 451
3.4 Права на провадження діяльності (ліцензії) 10 406 3 149 675
3.5 Програмні забезпечення 1 285 60 675 545
3.7 Інші нематеріальні активи 688 43 255
3.8 НА, виявлені під час інвентаризації (права на тимчасове використання  зем. ділянками) 940
4 Інвестиційна нерухомість 77 10 689 083
5 Довгострокові фінансові інвестиції 1***
(41 930 681
проста акція)
2 536 806
6 Довгострокова дебіторська заборгованість 4 259 771
7 Відстрочені  податкові активи 410 412
Всього: 564 186 2 031 478 485

 

Міноборони дасть 19 мільйонів за сухпайки «рідній» фірмі оточення хабарника

$
0
0

Міністерство оборони України 31 жовтня за результатами тендеру замовило ТОВ «Укрпродакорд ОР» сухпайків на 19,19 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця року поставлять 200 тис повсякденних наборів сухих продуктів за ТУ У 8010185.001-2001 (Зміна №2) по 96 грн./од.

Броварське ТОВ «Сімпліторг» Ігоря Майбороди через АМКУ домоглося відміни таких дискримінаційних вимог:

  • попередні випробування має провести саме акредитована установа ветеринарної медицини Міністерства оборони України – в/ч А3466,
  • учасник повинен мати досвід поставки у 2014-2016 рр.. саме продуктових наборів, а не наборів або готових страв із їхнього складу,
  • надання сканованих витягів із реєстрів корупціонерів і банкрутств та довідки про відсутність податкової заборгованості.

У вилученні технічних умов з тендерної документації скаржнику відмовили. На тендер він так і не прийшов.

«Укрпродакорд ОР» віднедавна зареєстрований на Ларису Швець. Раніше ж засновником значилася Тетяна Глиняна, теща екс-депутата Білоцерківської райради (від ПР, потім позафракційний) Руслана Березюка. До того фірму було записано на дружину Березюка Олену. Остання також є співзасновницею ТОВ «Візит».

«Укрпродакорд ОР» і «Візит» зареєстровані поруч: Білоцерківський район, м. Узин, вул. Заводська, 23 (детальніше у статі Скандальні годувальники солдатів-1. «Білоцерківські»).

Нагадаємо, у січні 2015 р. начальника управління тилу та логістики Нацгвардії Святослава Манжуру затримали при отриманні хабара у 232 тис грн від Руслана Березюка. Але за грати жоден з них не потрапив. Під час передачі хабаря Глиняна також знаходилась у автівці, де відбувався злочин. Однак по справі вона проходила лише свідком.

Крім того, торік Генпрокуратура розпочала досудове розслідування за фактом заволодіння держкоштами на суму 446 млн грн. службовими особами підприємств, яким Міноборони у 2015 р. замовило забезпечення харчування особового складу. Серед підозрюваних фірм були «Укрпродакорд ОР» (481 млн грн.) і «Візит» (17,3 млн грн.). У вересні суд дозволив позапланову виїзну перевірку останнього.

Єдиним конкурентом за двома з чотирьох лотів було ТОВ «Дніпрозбут» Марини Ставської. Вона відома як співзасновниця севастопольського ТОВ «ВКП «Броксервіс». Це підприємство регулярно вигравало тендери Держрезерву і Аграрного фонду, де його конкурентами виступали фірми партнерів Ставської.

Міністр «відкритого уряду» Росії за півмільйона скаже, чи варто будувати новий блок Рівненської АЕС

$
0
0

orijentovnyj-sklad-analizu-budivnytstva-bloku-5-raesВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» 31 жовтня уклав угоду з ПАТ «Київський науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут «Енергопроект» про техніко-економічний аналіз будівництва енергоблоку №5 Рівненської АЕС за 500 тис грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До середини лютого 2017 року виконають такі проектні роботи:

  • обґрунтування необхідності будівництва блоку №5 покоління ІІІ+ потужністю 1000-1400 МВт із проектним строком експлуатації 60 років;
  • попередня оцінка відповідності проммайданчика РАЕС з урахуванням спорудження блоку №5 вимогам діючих норм;
  • визначення загальних цільових вимог до показників реакторної установки, іншого основного обладнання та конфігурації блоку №5, включаючи вимоги безпеки;
  • визначення цільових вимог до основних техніко-економічних показників блоку №5.

Орієнтовний склад аналізу згідно угоди додається.

Фірма «Енергопроект» на 25% належить Фонду держмайна, ще на 25% – російському ВАТ «Група Е4», і стільки ж має кіпрська фірма «Antosen Ventures Ltd». Ці структури входять до складу російської групи «RU-COM» Михайла Абизова, який зараз працює міністром по справам «відкритого уряду» Росії.

Viewing all 20885 articles
Browse latest View live


<script src="https://jsc.adskeeper.com/r/s/rssing.com.1596347.js" async> </script>