Quantcast
Channel: НАШІ ГРОШІ
Viewing all 20990 articles
Browse latest View live

Одеські чиновники на 800 тисяч накупили мікроскопів, які школи так і не отримали

$
0
0

Поліція підозрює посадових осіб відділу освіти Приморської районної адміністрації Одеської міської ради та ТОВ «Євро-пром-торг» у привласненні 794 тис грн. під час закупівлі приладів для одеських шкіл. Про це свідчить ухвала Приморського районного суду м. Одеси від 8 лютого.

За даними слідства, у липні 2016 року відділ освіти замовив ТОВ «Євро-пром-торг» мікроскопи, вимірювальні, контрольні, випробувальні прилади, посуд лабораторного призначення, магніти, тощо для кабінетів фізики та хімії шкіл Приморського району. Усього було укладено угод на загальну суму 794 тис грн.

В подальшому сторони підписали акти виконаних робіт і відділ освіти перерахував приватній фірмі усю суму за товари для одеських шкіл. Втім, як з’ясували слідчі, навчальні заклади до цього часу не отримали мікроскопи та інші прилади.

Досудовим слідством встановлено, що «Євро-пром-торг» купив товар у ТОВ «Стейл Плюс». Суд надав слідчим СВ Приморського ВП в м. Одеса ГУ Національної поліції в Одеській області, які розслідують кримінальне провадження № 12016160500006604 від 22.08.2016, доступ до банківських рахунків «Стейл Плюс».

Херсонське ТОВ «Євро-пром-торг» належить мешканцю села Великоплоске Великомихайлівського району Одеської області Володимиру Аришеву, який також є керівником фірми. За даними системи «Прозорро» та «ВДЗ», фірма не виграла жодного тендеру, хоча у 2015-2016 роках брала участь у відкритих торгах.

Івано-франківське ТОВ «Стейл Плюс» зареєстроване у квітні 2016 року. Фірма записана на мешканців Донецька Максима Мінакова та Аллу Міфтогдінову.


«Закарпаттяобленерго» роздало 78 мільйонів на будівництво ліній електропередач

$
0
0

ПАТ «Закарпаттяобленерго» 9 лютого за результатами тендеру уклало дві угоди про роботи з будівництва і реконструкції повітряних ліній електропередач ПЛ 0,4кВ та 6-10кВ у 2017 році на загальну суму 77,74 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Закарпатське управління ПАТ «Електро» отримало замовлень на 39,45 млн грн., ТОВ «Елітар» – на 38,29 млн грн. Гарантійний строк на роботи становить 10 років.

Протокол узгоджених цін на матеріальні ресурси не був опублікований, відтак їх неможливо порівняти з ринковими цінами на предмет завищення.

Переможці змагались лише між собою та жодного разу не знижували ціни під час аукціонів. Сума угод всього на 0,12% нижча від очікуваної вартості закупівлі, яка дорівнювала 77,83 млн грн.

Пакет із 16% акцій компанії «Електро» належить ТОВ «Чечва» львів’ян Олексія Михайловича та гендиректора Ярослава Тринцолина. Ще 15% має ТОВ «Електромодерн» голови Тернопільського управління «Електро» Володимира Дмитраша, Петра Дмитраша, Олексія Овода та Олександра Прокопіва, усі з Тернополя.

Крім того, 12% акцій володіє ТОВ «Електро-Закарпаття» Михайла Костака, відомого як директор Закарпатського управління компанії, та Дмитра Славича.

Фірму «Елітар» заснували у 2003 р. Віктор Подвірний, Володимир Єгоров, а також Мирослав Сененький – начальник Тернопільського міського району електричних мереж ВАТ «Тернопільобленерго» (з 2000 р. й понині). У 2007-2009 р. директором був зареєстрований із Сененьким за однією адресою Володимир Гумен. Людина з таким ім’ям та прізвищем у 2012 р. була відома як помічник голови правління «Тернопільобленерго» з координації та контролю енергозбутової роботи РЕМ.

Єгоров і Сененький вийшли зі складу засновників у 2006 р., Подвірний – у 2008 р. Наразі «Елітар» оформлено на Аллу Намаку та Марію Барчук. Остання на момент переоформлення була прописана з Оксаною Гумен, яка раніше проживала разом зі згаданими вище Володимиром Гуменом та Мирославом Сененьким. Директором же наразі є Андрій Шуфлат, який також був власником нині ліквідованого ПП «Проф-Монтаж» разом із тією самою Оксаною Гумен.

Усього «Елітар» виграв торгів на 469,50 млн грн., з яких 157,29 млн грн. – у нинішнього замовника.

Суддя виселив людей з комунальної квартири, яку потім отримав як службову і продав

$
0
0

Суддя Жовтневого райсуду Кривого Рогу Олексій Пустовіт приватизував і продав квартиру, з якої він перед цим рішенням суду виселив людей. Про доходи від оборудки в декларації суддя промовчав.

Про це йдеться у сюжеті Марини Ансіфорової для програми «Наші гроші. Досудилися».

В 2014 році Криворізька міськрада звернулася до Жовтневого райсуду Кривого Рогу з проханням позбавити права користування комунальною квартирою по вул. Січеславська, 40 чотирьох громадян. Ті не жили у ній з 1998 року і не оплачували комунальні послуги. Суддя  райсуду Олексій Пустовіт тоді задовольнив позов міськради і зняв з реєстрації чотирьох громадян.

Після цього суддя Олексій Пустовіт подав на розлучення з дружиною, залишив їй усю спільну нерухомість і звернувся до голови суду за отриманням службового житла.

Аби довести необхідність поліпшення житлових умов, суддя на півроку прописався у гуртожитку Автотранспортного коледжу Кривого Рогу. Однак співробітники гуртожитку кажуть, що Пустовіт там жодного разу не ночував. Незважаючи на розлучення, Олексій Пустовіт та його дружина Яна продовжують жити разом.

Навесні 2015-го суддя отримав службове житло, з якого виписав попередніх мешканців, та приватизував його. А восени того ж року продав.

Пустовіт стверджує, що продав квартиру площею 35 кв м за 36 тис грн, тобто $1700. Таку ціну пояснює її невеликою площею та незадовільним станом.

Місцеві ріелтори оцінюють таку квартиру у $9 000-12 000.

Дохід від продажу у 2015-му службового житла суддя не вказав у електронній декларації. Нагадаємо, за декларування недостовірних даних встановлена адміністративна та кримінальна відповідальність – залежно від вартості прихованого майна. Відповідальність за брехню в деклараціях настає, якщо вартість прихованого – більше 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Тож у випадку з суддею Пустовітом, якщо НАЗК не зможе або не захоче довести, що реальна вартість квартири більша за 36 тисяч грн., він може уникнути відповідальності.

Генпрокуратура купила лічильник купюр

$
0
0

Генеральна прокуратура України 27 грудня уклала угоду з ТОВ «Гамма-Дніпро» про закупівлю лічильника банкнот за 54 тис грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця року мали поставити один лічильник-сортувальник SBM SB-2000S з інфрачервоним, магнітним, ультрафіолетовим детектуванням, фасуванням у пачки по 1-200 банкнот і двома карманами: подавальним ємністю 500 банкнот і приймальним ємністю 200 банкнот.

У відкритих джерелах є дані про продаж таких приладів по 49-104 тис грн.

Київською фірмою «Гамма-Дніпро» володіє та керує Олександр Бахметов. У 2007 році вона мала назву «Неста Україна» і належала ТОВ «Моховик» Віталія Моховатого та турецькій компанії «Неста Меблі Текстиль Комерція Лтд».

Усього з 2011 року «Гамма-Дніпро» отримала чотири держпідряди щодо подібного обладнання та його технічного обслуговування на загальну суму 1,28 млн грн. Замовлення Генпрокуратури вона отримала вперше.

Поліція відкрила провадження по закупівлям втридорога в сиротинці «Смарагдове місто»

$
0
0

Суд надав слідчому Нацполіції Донецької області доступ з правом вилучення до тендерної документації Санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто» за 2013-2017 роки та доступ до банківських рахунків постачальників санаторію.

Так рішення ухвалив Краматорський міський суд Донецької області, куди слідчий звернувся з клопотанням в раках досудового розслідування № 42017050000000056 від 19.01.2017 року.

В клопотанні поліція вказала, що кримінальне провадження відкрите за повідомленнями в ЗМІ про зловживання посадовцями санаторію службовим становищем при закупівлі продуктів харчування та одягу по завищеним цінам.

З ухвали відомо, що у січні 2013 року директор «Смарагдове місто» уклала  з ТОВ «Укрпродукт» ряд договорів на постачання продуктів харчування на суму 7,4 млн. грн. Ціна продуктів була втричі вищою від ринкової.

В 2015 році санаторій уклав угоди з ФОП Родіна Н.Л. та ФОП Сугак Г.К. про закупівлю одягу і взуття на 4 млн грн. Товар також було закуплено по завищеним цінам – футболки вартістю по 55 грн./шт. були придбані по 315 грн./шт..

Ще один епізод розслідування – закупівлі харчів в грудні минулого року та в середині січня у фізособи-підприємця Олександар Родіна  по завищеним цінам.
В суді слідчий клопотав до доступу документів з укладанням угод по вказаним вище трьом епізодам та їх вилучення для проведення експертиз. Суд це клопотання задовольнив і дозволив поліції вилучити документацію про організацію тендерів в 2013-2017 роках. Також суд дозволив доступ до банківських рахунків та документів реєстрації «Укрпродукт» та фізосіб-підприємців, які фігурують в кримінальному упровадженні.

Більше 10 років СОЦСР «Смарагдове місто» очолює Галина Демченко.

«Укргазвидобування» може до двох разів переплатити за бетонні стовпи на мільйонному тендері

$
0
0

“Укргазвидобування” може заплатити за такі опори 3 654 грн.

Філія «Укргазспецбудмонтаж» ПАТ «Укргазвидобування» (м. Красноград Харківської обл.) 14 лютого провела аукціон щодо закупівлі залізобетонних виробів на очікувану суму 1,26 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

На торги прийшли ТОВ «Тройдбуд» і ПП «Інтол-Буд». Остання фірма єдиний раз знизила ціну під час аукціону і виграла його з ціною, на 4% нижчою від планової вартості. Наразі очікується рішення про визначення переможця.

У первинній пропозиції «Інтол-Буду» були вказані такі ціни за штуку з ПДВ:

  • 200 дорожніх плит ПД 2-9,5 (3000х1500х180) – по 3 250 грн.
  • 100 блоків ФБС 24.3.6 – по 750 грн.
  • 100 блоків ФБС 24.4.6 – по 856 грн.
  • 1 200 плиток К7 (500*500*70) – по 55 грн.
  • 100 опор ЛЕП СВ 10,5 (розрахунковий вигин не вказано) – 3 654 грн.

Блоки ФБС 24.4.6 можна знайти по 500-700 грн, а газовикам їх пропонують по 856 гривень.

Нещодавно «Укргазвидобування» замовило плити ПД 2-9,5 (2980х1480х180) в інших постачальників на відсоток-півтора дешевше – по 3 198-3 215 грн./шт., що у свою чергу було набагато дорожче, ніж «Укргазвидобування» купувало на тендерах у грудні 2016 року по 2 2902 534 грн.

Що ж до опор, то обленерго купують типи СВ 10,5-3,6 та СВ 10,5-5,0 на 20-50% дешевше.

Наприклад, ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» замовило їх по 1 795-2 929 грн./шт., ПАТ «Київобленерго» – по 2 930 грн./т, а ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго» – по 2 743-2 920 грн./т.

У відкритих джерелах їхні ціни сягають щонайбільше 2 550 тис грн./шт.

«Укргазспецбудмонтаж» вимагав від учасників уповноважуючий документ і гарантійний лист виробника, а також копії сертифікатів якості. Умови щодо наявності у виробника певної кількості форм для одночасного виготовлення блоків на цьому тендері не було.

При цьому потенційний переможець приніс у складі пропозиції довідку про те, що він сам виробляє пропоновану продукцію.

«Інтол-Буд» зі статутним капіталом 100 грн. зареєстровано в місті Городок Львівської області по вул. Авіаційна, 114/52, однак фактична адреса підприємства – Городоцький р-н, с. Черлянське Передмістя, вул. Черлянська, 2А. Засновником є киянин Володимир Ярмошевич, прописаний у гуртожитку Інституту Міжнародних Відносин КНУ ім. Шевченка по вул. Мельникова, 36.

Восени 2016 року фірма виграла єдині два тендери щодо ремонту народного дому на Львівщині за 39 тис грн. та поставки залізобетонних виробів нинішньому замовнику на 809 тис грн.

Городоцька компанія-суперник «Тройдбуд» належить місцевим жителям Оресту Гелешку і Тарасу Садов’яку. Останній у 2015 році балотувався до Городоцької райради від партії «Громадський рух «Народний контроль».

Торік у листопаді «Тройдбуд» отримав єдині два ремонтні підряди на Львівщини на загальну суму 164 тис грн. Крім того, Садов’як у якості ФОП виграв тендерів на ремонтні роботи на 2,34 млн грн.

Родина кандидата в Верховний суд на зарплату судді придбала готель під Буковелем (фото)

$
0
0

Дружина екс-судді Миколи Сіроша є власницею готельного комплексу біля підйомників курорту «Буковель».

Про це повідомляє проект «Prosud».

Микола Сірош останні 13 років працював суддею Вищого адмінсуду, а восени 2016 року пішов у відставку. Але тепер вирішив повернутися до судочинства і подав свою кандидатуру на посаду судді Верховного суду.

В декларація судді за 2013-2016 року Сіроша вказано, що основним доходом його сім’ї є зарплата його зарплата, суддя також регулярно отримує матеріальну допомогу.

Сірош вказав що користується квартирою в Києві площею 90 кв м., та орендує помешкання біля столиці площею 327 кв м. Це таунхаус в котеджному містечку «Романово» в Козині, вартість якого становить близько $420 тис. Сірош не вказав видатки на оренду котеджу і або київської квартири, можливо орендує їх безкоштовно.

Дружина судді Олена Сірош володіє трьома нежитловими приміщеннями: два з них, площею 242 та 380 кв м, знаходяться у селі Поляниця Івано-Франківської області, третє в Києві, його площа 80 кв м.

Нежитловими приміщеннями в Поляниці є готельний комплекс в кількох метрах від підйомників гірськолижного курорту «Буковель». Дві земельні ділянки загальною площею 948 кв м Сірош придбала в 2011 та 2013 роках за ціною 1 тис грн./ кв м.

До придбання готелю Сірош багато років працювала на посаді керівника комунального  підприємства із утримання зелених насаджень Дніпровського району м. Києва, з 2012 року вона ФОП, в наступні роки декларувала 60 тис грн. доходу.

На Сірош також записна нерухомість в районі метро Арсенальна в столиці. Зараз тут таке приміщення площею 80 кв м коштує біля $160 тис, але в 2012 році дружина судді змогла купити його за ціною, у 8 раз нижчою.

Згідно е-декларації за 2015 рік,  дружина судді із 2009 року, а сам суддя із 2012-го користуються автомобілями Lexus LX 470 2007 р.в. та Mercedes-Benz 600 SEL 2000 р.в. відповідно. Як і з квартирами, родина судді не є власниками цих авто, але користується ними безкоштовно.

За підряд Нацбанку боролись 19 юридичних фірм і збили ціну з півмільйона до 60 гривень

$
0
0

Національний банк України 13 лютого провів аукціон щодо послуг із надання правової допомоги своїм службовцям у 2017 році на очікувану суму 512 тис грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

На поточний рік планують замовити 341 годин правової допомоги службовцям Нацбанку у разі подання проти них позовів або їх участі в адміністративному, кримінальному чи цивільному провадженні, що пов’язані з виконанням ними своїх повноважень.

На торги прийшло 19 фірм: ТОВ «Вагомий Аргумент», ТОВ «Адвокатська компанія Гвоздій та Оберкович», ТОВ «Касьяненко і партнери», ТОВ «Алєксєєв, Боярчуков та партнери», ТОВ «Юридична фірма «Євген Остапенко та партнери», АО «Європейський право захист», ТОВ «Юридична компанія «Стратег», АО «Правова група «Домініон», Асоціація корпоративних і приватних адвокатів, ТОВ «Адвокатська фірма «Горо Лігал», ТОВ «Істеблішмент Компані», ТОВ «Юридична компанія «Дешунін і партнери», ТОВ «Укр-Трейд-Менеджмент», АО «БІ ЕС БІ Партнерс», АО «Артіус», ТОВ «Коларес», АО «Клочков та партнер», ТОВ «Юридична компанія «Студія права» і АО «Авер Лєкс».

Під час активних торгів найбільше знизила ціну юридична фірма «Вагомий Аргумент» – з 331 тис грн. до 59,90 грн., що становить 0,01% від очікуваної вартості закупівлі. Наступними за ціною стали «АК Гвоздій та Оберкович»10 тис грн. та «Касьяненко і партнери»27 тис грн. Наразі очікується рішення про визначення переможця.

Засновниками київської фірми «Вагомий Аргумент» зі статутним капіталом 1 тис грн. є Феодосій та Петро Попдякуники із с. Стройне Свалявського району Закарпатської обл.

Фірма не вигравала державних тендерів. Однак у 2014 році ФОП Попдякуник Петро Петрович за угодою про співробітництво надавав безоплатну первинну правову допомогу на базі громадської приймальні при Валківській райдержадміністрації Харківської області.

Нагадаємо, у квітні 2016 року Нацбанк замовив ПП «Компанія «Світ юридичних послуг» Віталія  Мацелюха аналогічні послуги до кінця року за 800 тис грн. Наприкінці грудня договір продовжили до кінця червня 2017 року. За додатковою угодою, погодинна ставка юристів становить 800 грн., загальна вартість послуг у 2016 році – до 800 тис грн., а у січні-червні 2017 року – до 160 тис грн.


Полтавський інтернат і поліцейський вуз купили анальгін вдвічі дорожче від України

$
0
0

Токарівський психоневрологічний інтернат (Лохвицький район, Полтавська обл.) відзначився найдорожчим анальгіном серед усіх замовників України – по 6,79 грн. за пачку при середній ціні 3,63 грн.

Про це свідчать дані моніторингу «Наших грошей» фармацевтичних закупівель у системі «Прозорро».

Таблетки були замовлені без тендеру у Центральної районної аптеки №116 (Лохвиця) комунального підприємства «Полтавафарм» по допороговій закупівлі від 16 січня. Ціна 6,79 грн. (з урахуванням ПДВ) стосувалась невеликої кількості упаковок – 50 штук. Однак маса інших замовників також замовляли незначні обсяги по значно нижчим цінам. Наприклад, «Кременчуцький обласний госпіталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради придбав 10 упаковок анальгіну у ТОВ «Аметрін ФК» по 2,96 грн. А Київський геріатричний пансіонат замовив 30 упаковок у ПП «СЕБ-Фармація» по 3,04 грн.

Токарівський психоневрологічний інтернат з 2011 року очолює Леонід Барвінко.

Основна маса закупівель анальгіну в «Прозорро» проводилась за цінами від 3 до 4,20 грн. Найдешевше коштував препарат від дистрибутора «Бадм». У роздрібних аптеках Києва ціни є вищими – від 4 до 6 гривень.

Окрім Токарівського інтернату дорожче від 6 гривень купували анальгін Одеський державний університет внутрішніх справ (6,48 грн від ПП «РФО» Миколи Лиховидова – президента одеського футбольного клубу «Реал фарма») і ДПТНЗ «Чернівецький професійний будівельний ліцей» (6,05 грн. від комунальної аптеки №10).

Ціни на таблетки анальгіну (0,5 г №10) на закупівлях цієї зими

Замовник Ціна з ПДВ, грн. Продавець Дата договору
Токарівський психоневрологічний інтернат, Полтава 6,79 ЦРА №116 філія ПОКП «Полтавафарм» 16.01.2017
Одеський державний університет внутрішніх справ 6,48 ПП «РФО» 08.12.2016
ДПТНЗ «Чернівецький професійний будівельний ліцей» 6,05 МКП Аптека №10 06.12.2016
Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки 5,78 ФОП Моргунова Інна В’ячеславівна 02.12.2016
КУ «Маріупольське територіальне медичне об’єднання здоров’я дитини та жінки» 5,28 ТОВ «Фрам ко» 21.11.2016
Військово-медичний клінічний центр Південного регіону, Одеса 5,22 ПП»САНА КО» 26.12.2016
Національний центр управління та випробувань космічних засобів Центр прийому і обробки спеціальної інформації та контролю навігаційного поля, Хмельницька обл, Залісці 4,82 КП «Центральна районна аптека № 1» Дунаєвецької районної ради 05.12.2016
Зміївська теплова електрична станція ПАТ «Центренерго», Харківська /смт.Комсомольське 4,60 ТОВ “СВОЯ АПТEКА” 16.12.2016
ДОЗ Львівської облдержадміністрації 4,58 ПП виробничо-комерційна фірма «Скайінвест» 26.12.2016
Хмельницька міська дитяча лікарня 4,56 Міська комунальна аптека «Віола» 03.11.2016
Білоцерківський психоневрологічний інтернат 4,54 ТОВ «Галафарм» 27.12.2016
Васильківська центральна районна лікарня, Київська 4,54 ТОВ «Галафарм» 23.12.2016
Дніпродзержинська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№34) 4,54 ТОВ «Бадм-Б» 21.12.2016
Староприлуцька спеціальна загальноосвітня школа – інтернат, Вінницька 4,54 ТОВ «БаДМ» 01.12.2016
Білоцерківський психоневрологічний інтернат 4,54 ТОВ «Галафарм» 01.12.2016
Жовтневий психоневрологічний інтернат, Черкаська 4,54 ТОВ «Бадм» 02.11.2016
Хмельницька міська дитяча лікарня 4,53 Міська комунальна аптека «Віола» 01.12.2016
Будинок соціального піклування, Київ 4,41 ПП Себ-Фармація 18.11.2016
Міністерство оборони України в/ч А0515, Київ 4,34 ТОВ “Галафарм” 05.12.2016
Староприлуцька спеціальна загальноосвітня школа – інтернат, Вінницька 4,30 ТОВ «БаДМ» 07.11.2016
Військово –медичний клінічний центр західного регіону, Львів 4,28 ТОВ «БаДМ» 12.12.2016
Харківська установа виконання покарань № 27 4,28 ТОВ «СВОЯ АПТЕКА» 16.12.2016
Харківська установа виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області (№ 27) 4,28 ТОВ «Своя аптека» 17.11.2016
Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання, Луцька 4,00 ТОВ «Фірма Волиньфарм» 01.12.2016
КУ «Територіальне медичне об’єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради 3,96 ТОВ «ФАРМПЛАНЕТА» 13.12.2017
Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації 3,90 ТОВ Дарен-Інвест 30.11.2016
ДП «Київська обласна дирекція УДППЗ Укрпошта» 3,85 ПАТ «АВ-ФАРМА» 22.11.2016
КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівка», Донецька 3,85 ПП «АКВАВІТА ПЛЮС» 22.11.2016
Харківська установа виконання покарань № 27 3,85 ТОВ «Своя аптека» 07.12.2016
КП «Харківводоканал» 3,84 ТОВ «Своя аптека» 23.11.2016
КЗ охорони здоров’я «Добропільська лікарня інтенсивного лікування», Донецька 3,81 ТОВ «Амітріон ФК» 19.12.2016
Спеціалізований Одеський санаторій «Салют» 3,72 ПП «САНА КО» 22.12.2016
КНП «Консультативно-діагностичний центр дитячий Дніпровського р-ну м.Києва» 3,68 ТОВ «ФРАМ КО» 01.11.2016
КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради» 3,64 ТОВ «ФАРМПЛАНЕТА» 15.11.2016
Київський слідчий ізолятор управління ДПтС України в м. Києві та Київській обл. 3,63 ФОП Попова Олена Олександрівна 24.11.2016
Одеська філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» 3,60 ФОП Попова Олена Олександрівна 15.11.2016
Новомиргородська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради 3,50 ПАТ «Ліки Кіровоградщини» 23.01.2017
Відділ освіти Слов’янської міської ради, Донецька 3,49 Мале приватне підприємство «Галеніка» 20.12.2016
КЗ «Станично-Луганський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» 3,47 КП «Луганська обласна «Фармація Північ» 13.12.2017
Концерн «Міські теплові мережі», Запоріжжя 3,43 НВПП «ОЛЄКС» 27.12.2016
Спеціалізований клінічний санаторій «Перемога», Київ 3,42 ТОВ «ФАРМПЛАНЕТА» 23.12.2016
ДП «Дирекція оброблення та перевезення пошти УДППЗ «Укрпошта», Київ 3,38 ТОВ «Добра Аптека» 26.12.2016
Луганський обласний протитуберкульозний диспансер, Сєвєродонецьк 3,36 КП «Луганська обласна «Фармація Північ» в особі Відокремленого підрозділу «Центральна міська аптека №44» 22.11.2016
КЗ «Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат» Дніпропетровської обласної ради 3,32 ТОВ «Восток-Фарм» 08.12.2016
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №1» Дніпропетровської міської ради 3,32 ПП «АКБАРС» 02.12.2016
КЗ «Панасівський геріатричний пансіонат Дніпропетровської обласної ради» 3,30 ТОВ «Восток-Фарм» 05.12.2016
КЗ «Криничанський психоневрологічний інтернат» Дніпропетровської обласної ради»« 3,30 ТОВ «Восток-Фарм» 07.11.2016
Молодіжне творче об’єднання ДМР, Дніпро 3,30 ПП «Акбарс» 15.12.2016
Київський пансіонат ветеранів праці 3,28 ТОВ «МВВ-Інструментс» 17.11.2016
ДП «Адміністрація морських портів України» Білгород-Дністровська філія 3,25 ФОП Попова Олена Олександрівна 08.12.2016
Городнянський психоневрологічний інтернат 3,24 КП «Ліки України» Чернігівської обласної ради 23.12.2016
Городнянський психоневрологічний інтернат 3,24 Кп «Ліки України» Чернігівської обласної ради 23.12.2016
КЗ СOP «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» 3,20 ТОВ Торговий дім МЕДСВІТ 01.12.2016
КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Деснянського району м.Києва 3,18 ТОВ «ВЕНТА. ЛТД» 20.10.2016
Власівський пансіонат для ветеранів війни та праці з геріатричним відділенням, Кіровоградська 3,18 ТОВ «ВЕНТА. ЛТД» 29.11.2016
Снігурівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, Миколаївська 3,16 ТОВ «ВЕНТА. ЛТД» 09.12.2016
Управління освіти Біляївської РДА, Одеська 3,16 ТОВ «Бадм» 20.10.2016
ДП «Вінницька дирекція УДППЗ «Укрпошта» 3,16 ТОВ «БаДМ» 20.12.2016
КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Слов’янської районної ради донецької області 3,16 ТОВ Бадм-Б 23.12.2016
Дніпродзержинська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№34) 3,16 ТОВ «БАДМ-Б» 21.12.2016
КЗ Маріупольської міської ради «Маріупольська міська лікарня № 1» 3,16 ТОВ «БАДМ-Б» 16.12.2016
Ковельське МТМО 3,16 ТОВ Бадм-Б 12.12.2016
Дніпродзержинська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№34) 3,16 ТОВ Бадм-Б 09.12.2016
Жовтоводська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№26) 3,16 ТОВ «БАДМ-Б» 02.12.2016
Дніпропетровська установа виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№4) 3,16 ТОВ Бадм 04.11.2016
КЛПУ «Міська психіатрична лікарня №7 м.Маріуполя» 3,16 ТОВ «БаДМ» 12.12.2016
КУ «Комунальний заклад «Криничанський психоневрологічний інтернат» Дніпропетровської обласної ради»« 3,16 ТОВ «БаДМ» 08.12.2016
Любецький психоневрологічний інтернат, Чернігівська 3,16 ТОВ «БаДМ» 08.12.2016
КЗ «П’ятихатський геріатричний пансіонат ДОР», Дніпропетровська 3,16 ТОВ «БаДМ» 28.11.2016
КЗ «Нікопольська міська лікарня №4» Дніпропетровської обласної ради» 3,16 ТОВ «БаДМ-Б» 01.12.2016
КЗ освіти «Саксаганський навчально-реабілітаційний центр» Дніпропетровської обласної ради» 3,16 ТОВ «БаДМ» 01.12.2016
Дніпропетровська установа виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№4) 3,16 ТОВ «БаДМ» 04.11.2016
КЗ Володимирівський ПНІ ДОР, Дніпропетровська 3,16 ТОВ Бадм 17.11.2016
КП «Панасівський геріатричний пансіонат Дніпропетровської обласної ради» 3,16 ТОВ Бадм 11.11.2016
Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (Військова частина 2418), Львівська 3,16 ТОВ Бадм 16.01.2017
КЗ Іллінський психоневрологічний інтернат ДОР, Дніпропетровська 3,16 ТОВ Бадм 02.11.2016
Сторожинецька ЦРЛ, Чернівецька 3,16 ТОВ «БАДМ-Б» 24.01.2017
Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання, Луцька 3,16 ТОВ Бадм 21.10.2016
Дніпропетровська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№ 89) 3,15 ТОВ «БАДМ-Б» 20.12.2016
КЗ «Дніпропетровський геріатричний пансіонат» Дніпропетровської обласної ради» 3,12 ТОВ «ПАНІ АПТЕКА» 19.12.2016
Управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА, Київська 3,11 ТОВ «БаДМ’ 22.12.2016
ДВНЗ «Національна академія внутрішніх справ», Київ 3,11 ТОВ «БаДМ» 12.12.2016
Дніпропетровська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№ 89) 3,11 ТОВ Бадм 16.11.2016
Комунальне некомерційне підприємтсво «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Русанівка» Дніпровського району м. Києва» 3,11 ТОВ БаДМ 29.11.2016
ДП «Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни», Київ 3,10 СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ЕСТОНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО У ФОРМІ ТОВ «ОПТІМА-ФАРМ, ЛТД» 05.12.2016
КЗ «Дніпропетровський геріатричний пансіонат» Дніпропетровської обласної ради» 3,10 ТОВ Бадм 17.11.2016
КЗ «Маріупольська міська лікарня № 1» 3,10 ТОВ «БаДМ» 14.11.2016
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації 3,10 ТОВ «БаДМ» 14.11.2016
Загальноосвітній навчальний заклад «Київський спортивний ліцей-інтернат» 3,10 ТОВ «СВОЯ АПТЕКА» 05.12.2016
Київський геріатричний пансіонат 3,04 ПП «СЕБ-Фармація» 15.12.2016
КЗ «Кременчуцький обласний госпіталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради 2,96 ТОВ «Аметрін ФК» 17.11.2016
Філія «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця», Київ 2,26 ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» 19.12.2016
Жовтневий психоневрологічний інтернат, Черкаська 1,52 ТОВ Бадм 26.12.2016

Прокуратура не змогла забрати у п’ять гектарів пляжу на Чорному морі у депутата, якому той дістався за копійки

$
0
0

Суд відмовив прокуратурі вилучити у ТОВ «Варяг-2012» та повернути у користування Новофедорівській сільраді Херсонської області земельної ділянки площею 5,04 га, вартість якої становить 15,43 млн грн.

Таке рішення прийняв Господарський суд Херсонської області.

З засідання суду відомо, що в 2005 році Новофедорівська сільрада віддала фізособі-підприємцю Дмитру Урсалу в оренду на 10 років 5,04 га рекреаційної зони в селі Залізний Порт на чорноморському побережжі. Це центральний пляж в одному з найпопулярніших курортних місць.

В 2013 році Урсалов попросив сільраду замінити його в угоді про оренду на ТОВ «Варяг-2012» і та погодилася. В 2015 році договір оренди було поновлено на 17 років, ціна оренди та цільове призначення землі не змінили.

Прокуратура звернулася до суду з позовом про розірвання всіх угод і повернення землі в комунальну власність. Прокурор стверджував, що «Варяг-2012» не є правонаступником ФОП, а тому з фірмою потрібно було укласти новий договір. Але перед цим потрібно було провести земельний аукціон.

Також прокурор в позові вказав, що саме рішення про зміну сторін в договорі оренди було прийнято сесією з порушенням регламенту, а орендна ставка була нижчою мінімальної ціни, яка встановлена законодавчо.

У відповідь суд вирішив, що ФОП не відмовлявся від оренди пляжу, а фірма не зверталася з питанням про його оренду. Вони лише разом звернулися з проханням замінити сторону в договорі. Тому укладати новий договір не було потрібно. При цьому, суд вирішив, що зміна орендаря в договорі була обумовлена не інтересами «Варяг-2012», а інтересами Новофедорівської сільради як орендодавця. Бо тільки в 2016 році фірма сплатила за оренду 252285,06 грн., що дозволило виплачувати заплату бюджетникам та підтримувати інфраструктуру селища.

Суд також відхилив інші аргументи прокуратури і відмовив в задоволенні позову.

Співзасновником та директором «Варяг-2012» є Дмитро Урсал, який продовжує також бути ФОП. Його бізнес-партнери в цій фірмі є Тетяна Денисова та Наталія Гужова. Урсал також є співзасновником ТОВ «НК «Стамбул», в 2015 році його обрали депутатом  Новофедорівської сільради.

Раніше ЗМІ повідомляли, що станом на 2015 рік орендна плата за цей пляж в Залізному Порту складала 14,62 тис грн., тобто 29 копійок за 1 кв м. Заявлені в ході судового розгляду цифри вказують, що нині «Варяг-2012» платить 5,00 грн. за один квадратний метр. В 2009 році прокуратура вже намагалася повернути цей пляж в комунальну власність через неправильний розрахунок орендної плати, але суд тоді відмовив.

В 2015 році прокуратура за матеріалами СБУ відкрила кримінальне провадження №42015230150000007 щодо порушень посадовцями Новофедорівської сільради при внесенні змін до договору з «Варяг-2012». Але на початку 2016 року справу закрили.

Звичайний непотизм: Верховний суд

$
0
0

18 з 20 суддів ВСУ мають рідню у судах, прокуратурі, міліції, нотаріаті та адвокатурі.

Топ-судді України оприлюднили декларації родинних зв’язків на сайті Вищої кваліфкомісії суддів України. Лише у двох з 20 декларацій суддів Верховного суду не було пов’язаних родичів. Решта мають рідню у споріднених сферах, або взагалі працюють у тому ж ВСУ.

Наприклад, на адміністративних чи помічних позиціях у Верховному суді працюють племінниці суддів Канигіної, Кривенди і Кузьменко, племінник Короткевича, син Ковтюк, донька Охрімчук.

У інших Вищих судах працюють на посадах родичі ще шести суддів ВСУ, у двох суддів є рідня в Генпрокуратурі.

Суддя ВСУ Родичі, які у 2011-2015 роках займали посади визначені п.2 ч.2 ст.61 закону «Про судоустрій і статус суддів».
Берднік Інна Станіславівна
Волков Олександр Федорович Дочка Волкова Анастасія Олександрівна з 2010 року є приватним нотаріусом у Києві.

Брат дружини Бараненко Ігор Іванович з 2014 року  старший прокурор відділу у Генпрокуратурі.

Вус Світлана Михайлівна
Гошовська Тетяна Володимирівна

 

Чоловік Гошовський Микола Іванович. Очолював прокуратуру Івано-Франківської області у 2011 році. У 2011-2014 працював у Генпрокуратурі на рівні зам начальника управління. З липня 2014 року прокурор Львівської області.

Донька чоловіка Гошовська Юлія Миколаївна. У 2011 році працювала у прокуратурі Києва. У жовтні 2011 року – через місяць після переходу батька в ГПУ – теж отримала призначення у Генпрокуратуру, де і працює донині прокурором відділу держобвинувачення у вищих судах.

Син чоловіка Гошовський Роман Миколайович у 2011 році працював помічником прокурора Святошинського району. Через кілька місяців після переходу батька у ГПУ отримує призначення у прокуратуру Києва. Відразу після Майдану сам переходить у Генпрокуратуру.

Невістка чоловіка Доля-Гошовська Катерина Василівна у лютому 2011 року працювала помічником судді Святошинського суду. Через місяць після підвищення тестя перейшла у оргвідділ Верховного суду, де судить її нова родичка. Наприкінці 2011 року стала помічником судді ВССУ.

Гриців Михайло Іванович Дружина Гриців Віра Іванівна у 2002-2011 роках була суддею Львівського госпсуду. З 2011 є суддею Львівського апеляційного господарського суду.

Син Гриців Назар Михайлович у 2008-2014 роках був прокурором прокуратури Сихівського району Львова, відтоді у прокуратурі Львівської області.

Дочка Гриців Галина Михайлівна у 2010-2016 роках була помічником судді Львівського окружного адміністративного суду. З березня 2016 року – помічник секретаря Пленуму Вищого адмінсуду.

Гуменюк Василь Іванович Син Гуменюк Іван Васильович з 2010 року помічник судді Вищого адмінсуду.
Ємець Анатолій Анатолійович Донька Ємець Яна Анатоліївна з 2011 року прокурор прокуратури Києва

Син Ємець Анатолій Анатолійович з 2011 по 2016 був прокурором прокуратури Києва, звільнився за власним бажанням.

Чоловік доньки (зять) Матвійчук Юрій Миколайович з 2010 року був помічником прокурора Тернопільського району. З 2012 року помічник прокурора прокуратури Тернопільської області. Також у 2012 став прокурором прокуратури Києва.

Батько чоловіка доньки (сват) у 2010-2014 роках був прокурором Збаразького району Тернопільської області, зараз на пенсії.

Племінник Ємець Михайло Михайлович з 2013 року оперуповноважений Енергодарського відділу поліції Кам’янка-Дніпровського відділу ГУНП в Запорізькій області.

Племінниця Артеменко Альона Михайлівна з 2011 року секретар судового засідання Комунарського райсуду Запорізької області.

Жайворонок Тетяна Євгенівна Чоловік Шипко Володимир Васильович у 2003-2016 роках був суддею Київського апеляційного госпсуду.

Дочка Шипко Дарія Володимирівна з 2008 юрист представництва компанії «Гід Луарет Нуель Європа», з 2011 року директор з юридичних питань ПрАТ «Консюмерз Скло-Зоря» (адвокатом не працювала).

Дочка Ющак Анна Володимирівна з 2007 року адвокат, директор департаменту Української іноземної юридичної колегії.

Канигіна Галина Володимирівна Дочка Канигіна Тетяна Сергіївна у 2007-2014 була помічником судді і суддею Полтавського окружного адмінсуду.

Син Канигін Олександр Сергійович у 2011-2014 роках працював комп’ютерником у Вищому спецсуді.

Племінниця Ларіна Євгенія Володимирівна у 2010-2014 роках працювала прокурором прокуратури Алчевська. Після Майдану влаштувалась консультантом у Верховний суд.

Зять Бугаєнко Віталій Володимирович з 2008 року працює секретарем судового засідання у Вищому госпсуді.

Короткевич Микола Євгенович Дружина Короткевич Наталія Петрівна у 2001-2012 роках була нотаріусом в Києві. Померла.

Брат Короткевич Олександр Євгенович з 2008 року є суддею Вищого госпсуду.

Син Короткевич Юрій Миколайович з 2010 року є адвокатом у «Адвокатському об’єднанні «Фаворит право» (він є співвласником разом з Зімін Максим Вікторович).

Племінник Потіха Роман Миколайович з 2008 року помічник судді Верховного суду.

Ковтюк Єлизавета Іванівна Дочка Ковтюк Любов Володимирівна у 2010-2013 роках була помічником судді Садгірського райсуду Чернівців. Відтоді помічник судді Апеляційного суду Чернівецької обл.

Син Ковтюк Віталій Володимирович у 2011-2013 роках був консультантом в Апеляційному суді Києва. З 2013 року працює в Управлінні забезпечення в Верховному суді.

Кривенда Олег Вікторович Племінниця Різник Оксана Русланівна з 2016 року працює у канцелярії Верховного суду.
Кузьменко Олена Тимофіївна Племінниця Січкоріз Ольга Віталіївна з 2011 року працює консультантом у Верховному суді.
Лященко Наталія Павлівна Чоловік Гриненко Олександр Іванович у 2010-2013 був замголови Апеляційного суду Києва, відтоді голова і суддя Апеляційного суду Київської обл.

Син чоловіка Гриненко Олександр Олександрович у 2011-2016 роках був прокурором прокуратури Оболонського району Києва. Відтоді працює у прокуратурі АР Крим.

Племінник Ляшенко Антон Євгенович веде індивідуальну адвокатську діяльність.

Охрімчук Людмила Іванівна Донька Охрімчук Ольга Володимирівна  з 2010 року нотаріус у Києві.

Донька Охрімчук Надія Володимирівна з 2009 року консультант у Верховному суді.

Дружина брата Лазученко Галина Володимирівна з 2012 року спеціаліст у Коростишівській місцевій прокуратурі.

Донька сестри чоловіка Нужа Юлія Станіславівна – працівник апарату якогось суду

Пошва Богдан Миколайович Донька Левко Віра Богданівна з 2011 року суддя Дніпровського райсуду Києва.

Чоловік доньки Левко Ігор Іванович у 2010-2011 роках був помічником прокурора Дніпровської прокуратури Києва, потім отримав свідоцтво адвоката і у 2015 році задекларував мільйон гривень доходу.

Прокопенко Олександр Борисович

 

Дружина Прокопенко Наталія Миколаївна з 2009 року лаборант у Військово-медичному управлінні СБУ.

Син Прокопенко Богдан Олександрович з березня 2016 року детектив НАБУ.

Романюк Ярослав Михайлович Дочка Романюк Христина Ярославівна з 2012 року секретар судового засідання у Київському апеляційному госпсуді. З 2014 року спеціаліст відділу звернень Вищого госпсуду.
Сімоненко Валентина Миколаївна Син Смірнов Олександр Геннадійович у 2008-2013 роках був помічником судді у Госпсуді Києва. З 2013 року є суддею Госпсуду Запорізької області.
Школяров Віктор Федорович Донька Сливка Ірина Вікторівна з 2011 року помічник судді Апеляційного суду Кіровоградської області.

Чоловік доньки Сливка Максим Анатолійович у 2008-2011 роках був слідчим УМВС в Кіровоградській області. У 2012 році став прокурором прокуратури Компанієвського району, з 2015 року прокурор прокуратури Кіровоградської області.

Брат дружини Агурєєв Григорій Іванович у 2011-2015 роках був водієм та помічником чергового ізолятора тимчасового тримання у Великобурлукському райвідділі ГУМВС Харківської області. Зараз вже помічник оперуповноваженого у Великобурлукському відділенні поліції.

Юрій Ніколов,  «Наші гроші»

Голова благодійного фонду Онищенка втік закордон і не зміг зняти арешт з $600 тисяч

$
0
0

Апеляційний суд м. Києва залишив під арештом $600 тис, що належать Геннадію Шаманському, голові благодійного фонду Олександра Онищенка «Родина». Про це повідомляє журналіст «Наших грошей» із зали суду.

Арешт на ці кошти, які були вилучені влітку минулого року з банківської скриньки Шаманського, був накладений 21 жовтня.

Геннадій Шаманський проходить як свідок по так званій «газовій справі». Він виїхав з України одразу після затримання фігурантів справи.

За даними слідства, Шаманський був близьким знайомим лідера організації нардепа Олександра Онищенка та співорганізатора схеми бізнесмена Валерія Постного.

Шаманський з 2012 року очолює благодійний фонд Онищенка «Родина». Крім того, нардеп видав Шаманському генеральну довіреність на 100% корпоративних прав компанії «Fastilo Trading Ltd» (Кіпр). Це компанія, яка володіє часткою 25,29 млн грн у ТОВ «Надра Геоцентр», часткою майже 3 тис грн у ТОВ «Карпатнадраінвест». У 2013-2014 рр «Fastilo Trading Ltd» також мало частку 264 тис грн у ТОВ Фірма «Хас».

Стосовно того, що Шаманський це не просто знайома Онищенку і Постному людина, прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Андрій Перов розповів такий епізод: «Як свідчить вирок суду щодо колишнього директора «Карпатнадраінвест» Фисуна, коли відбувався процес фактично захоплення цього підприємства, саме Шаманський на загальних зборах попросив ввести посаду заступника директора, на яку було призначено підозрюваного Сергія Свіченка, який у подальшому приймав рішення про всі ціни на аукціонах, підписував всі документи, тобто фактично керував цим підприємством».

Як свідчить довідка ДФС, за період з 2010 по 2016 рік Шаманський заробив близько 17 тис грн. У світлі інших обставин у слідства є підстави вважати, що вилучені з його банківської скриньки кошти є частиною грошей, що були переведені у готівку в рамках діяльності злочинної організації під керівництвом Онищенка. Захисник Шаманського в суді заперечував походження цих грошей від злочинної діяльності.

Нагадаємо, за даними слідства упродовж січня 2013 – січня 2016 рр компанії «Надра Геоцентр», «Карпатнадраінвест» і «ХАС», які укладали із ПАТ «Укргазвидобування» договори про спільну діяльність, продавали видобутий газ на товарних біржах за заниженими цінами. Покупцями виступали низка пов’язаних структур, які реалізували цей газ підприємствам реального сектору економіки за ринковими цінами. Різниця у вартості виводилася на рахунки приватних осіб через фіктивні фірми. За даними слідства, весь ланцюжок посередників схеми контролював нардеп Онищенко. На сьогодні слідство уклало угоди з сімома підозрюваними.

Шаманський також є співзасновником ТОВ «Київтаймс-24» разом з Оленою Бойко. Директором «Київтаймс-24» є Юрій Маховський. Разом з Оленою Бойко Маховський значиться у співзасновниках ТОВ «Березовська та Ко Продакшн». ТОВ «Київтаймс-24» випускало газету The Kyiv Times, головним редактором якої була Олена Березовська, нині головред сайту Україна.Ру.

ТОВ «Березовська та Ко Продакшн» зареєстроване у Кривому Розі за однією адресою із ТОВ «Студія Квартал 95» Володимира Зеленського, де у співзасновниках є, зокрема, і Маховський.

Київські медики купили адреналін вдвічі дорожче від закупівель усіх інших лікарень країни

$
0
0

Лікарні, підпорядковані Київській обласній раді та облдержадміністрації, в останні місяці купували найдорожчий розчин адреналіну у ТОВ «Фрам ко» по цінам вдвічі вищим від середнього рівня по Україні.

Про це свідчать дані моніторингу «Наших грошей» фармацевтичних закупівель у системі «Прозорро».

«Обласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання» (Глеваха) 16 січня уклало з фірмою угоду вартістю 199 994 грн., що було лише на 6 гривень нижче від рівня з якого лікарня мала б провести відкриті торги. На цій закупівлі вартість 0,18% розчину для ін’єкцій в ампулах 1 мл (10 штук в упаковці) склала 84,46 грн. (тут і далі всі ціни перераховано з ПДВ). Медичну установу очолює заслужений лікар України Геннадій Зільберблат.

«Київська обласна лікарня №2» під керівництвом Володимира Єлагіна на відкритих торгах 22 грудня замовило фірмі адреналін виробництва фармзаводу «Здоров’я» по 83 грн. за упаковку. Тут на торгах єдиним конкурентом була фірма «Укроптпостач» з групи Петра Багрія, яка програла, не торгуючись аукціоні, з різницею цін 0,3%.

Також у топ-десятці найдорожчих закупівельників адреналіну з розчином по 50,18 грн. знаходиться Токарівський психоневрологічний інтернат (Полтавська обл.), який наразі є лідером по найдорожчим закупівлям анальгіну.

Вказані ціни київських лікарень є вдвічі вищими від середнього рівня по іншим тендерам України. У листопаді-січні левова частина закупівель адреналіну пройшла по цінам в діапазоні 36-45 грн. за упаковку. При цьому дистрибутор «БаДМ» отримував від лікарень замовлення саме на той «Адреналін-Здоров’я» по ціні 39 грн. за упаковку, який «Фрам ко» продало «Київській обллікарні №2» по 83 гривні.

Засновником фірми «Фрам КО» значиться кіпрський офшор «Кламмнет лімітед», чиїм бенефіціаром вказаний кіпріот Солон Соломонідес.

Директором «Фрам ко» є Андрій Миронюк, який раніше працював комерційним директором ПрАТ «Фармацевтична компанія «Дарниця» народного депутата від БПП Гліба Загорія. Раніше до складу засновників «Фрам ко» також входив Михайло Чуприна – начальник відділу внутрішнього фінансового аудиту та член наглядової ради тієї ж «Дарниці».

Ціни на розчин адреналіну (0,18% в ампулах 1 мл № 10) на закупівлях цієї зими

Замовник Ціна з ПДВ, грн. Продавець Дата договору
КЗ Київської обласної ради «Обласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання» 84,46 ТОВ «ФРАМ КО» 16.01.2017
КЗ Київської обласної ради «Київська обласна лікарня №2» 83,00 ТОВ «ФРАМ КО» 22.12.2016
Зміївська теплова електрична станція ПАТ «Центренерго», Харківська 66,39 ТОВ “Своя Аптeка” 16.12.2016
Управління охорони здоровя Чернігівської ОДА 56,04 ТОВ «ФРАМ КО» 06.12.2016
КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» 52,43 ТОВ «Аметрін ФК» 11.11.2016
Токарівський психоневрологічний інтернат, Полтавська 50,18 ЦРА №116 філія ПОКП «Полтавафарм» 16.01.2017
Харківська установа виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області (№ 27) 49,33 ТОВ «Своя аптека» 17.11.2016
КУ «Комунальна установа «ТМО «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради» 48,15 ТОВ «ФАРМПЛАНЕТА» 13.12.2017
КЗ Вишгородська центральна районна лікарня, Київська 47,83 ТОВ «Рецепти життя» 22.12.2016
КУ «Мелітопольська міська лікарня планового лікування», Запорізька 47,00 КП «Центральна міська аптека№171» Аптека № 207 19.12.2016
КЗ Гадяцький ЦПМСД, Полтавська 46,84 ТОВ «БАДМ-Б» 25.10.2016
КЗ Вишгородська центральна районна лікарня, Київська 46,07 ТОВ «Рецепти життя» 14.12.2016
КЗ Ємільчинська центральна районна лікарня, Житомирська 45,28 ПП фірма «Санітас» 21.11.2016
КЗ Вишгородська центральна районна лікарня, Кихвська 45,06 ТОВ «Рецепти життя» 21.12.2016
КУ «Мелітопольська міська лікарня планового лікування» Мелітопольської міської ради Запорізької області 45,00 КП «Центральна міська аптека№171» Аптека № 207 19.12.2016
ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» 44,62 ПП Себ-Фармація 02.11.2016
КУ «Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування», Полтавська 44,04 ТОВ «Бадм-Б» 12.12.2016
КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 «Шевченківського району міста Києва 44,04 КП «Фармація» 10.11.2016
КЗ Старокозацька районна лікарня, Одеська 44,04 ТОВ БаДМ 29.11.2016
Хмільницька обласна фізіотерапевтична лікарня, Вінницька 44,04 ТОВ БаДМ 21.11.2016
Одеська філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрація Одеського морського порту) 43,99 ФОП Попова Олена Олександрівна 15.11.2016
КНП «ЦПМСД № 3 Дарницького району м. Києва» 43,30 ТОВ Альта-С 20.12.2016
Сторожинецька ЦРЛ, Чернівецька 42,24 ТОВ «БАДМ-Б» 24.01.2017
Львівський обласний державний клінічний лікувально-діагностичний ендокринологічний центр 42,15 ТОВ Аметрін ФК 05.12.2016
Відділ освіти Слов’янської міської ради, Донецька 41,94 Мале ПП «Галеніка» 24.11.2016
Обухівська центральна районна лікарня, Київська 41,80 ТОВ «МВВ Інструментс» 25.12.2016
КУ Міська клінічна лікарня №1, Одеська 41,70 ТОВ «БАДМ-Б» 05.12.2016
КНП «Консультативно-діагностичний центр дитячий Дніпровського р-ну м.Києва» 41,64 ТОВ «ФРАМ КО» 01.11.2016
КЗ «Луцький клінічний пологовий будинок» 41,12 ТОВ «Фірма Волиньфарм» 20.12.2016
Хмельницька міська дитяча лікарня 40,82 Міська комунальна аптека «Віола» 06.12.2016
Ковельське МТМО, Волинська 40,82 ТОВ «Волиньфарм» 20.12.2016
Київська міська психоневрологічна лікарня №56 40,77 КП «Фармація» 06.12.2016
КУ «Територіальне медичне об’єднання м.Лисичанськ», Луганська 40,39 КП «Луганська обласна «Фармація Північ» відокремлений підрозділ «Центральна міська аптека №43» 27.12.2016
ДП «Адміністрація морських портів України» Білгород-Дністровська філія (адміністрація Білгород-Дністровського морського порту) 40,37 ФОП ПОПОВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА 08.12.2016
Горбанівський геріатричний пансіонат ветеранів війни та праці, Полтавська 40,26 Філія ПКП «Полтавафарм» Аптека №6 16.01.2017
КЗ Ємільчинська центральна районна лікарня Житомирської області 40,25 ПП фірма «Санітас « 19.12.2016
Луганський обласний протитуберкульозний диспансер 40,19 КП «Луганська обласна «Фармація Північ» в особі Відокремленого підрозділу «Центральна міська аптека №44» 22.11.2016
Хмельницька міська дитяча лікарня 40,15 Міська комунальна аптека «Віола» 01.12.2016
Загальноосвітній навчальний заклад «Київський спортивний ліцей-інтернат» 40,00 ТОВ «СВОЯ АПТЕКА» 05.12.2016
КУ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром Дніпропетровської обласної ради» 39,96 ТОВ Бадм-Б 08.12.2016
КУ «Дніпропетровська дитяча міська клінічна лікарня № 6 Дніпропетровської обласної ради» 39,93 ТОВ «БАДМ – Б» 07.12.2016
ДП «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер « 39,91 ТОВ «ФАРМПЛАНЕТА» 02.11.2016
КЗО «Багатопрофільний навчально реабілітаційний ресурсно методичний цент корекційної роботи та інклюзивного навчання « Дніпропетровської обласної ради 39,79 ТОВ «Факультет-Ф» 11.11.2016
Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Чернігівська міська лікарня №3» Чернігівської міської ради 39,71 КП «Ліки України» Чернігівської міської ради 15.12.2016
КЛПЗ «Чернігівська міська лікарня №3» Чернігівської міської ради 39,71 КП «Ліки України» Чернігівської Обласної Ради 15.12.2016
«Носівська центральна районна лікарня імені Ф.Я.Примака» , Чернігівська 39,71 КП « Ліки України» Чернігівської Обласної Ради 12.12.2016
КЗ «Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка» 39,70 ТОВ «ВЕНТА. ЛТД» 02.12.2016
Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації 39,65 ТОВ «БАДМ-Б» 19.12.2016
Кам’янець-Подільська міська лікарня № 1, Хмельницька 39,53 ТОВ «Медичний Центр «М.Т.К» 21.10.2017
КУ «Дніпропетровська дитяча міська клінічна лікарня № 6 Дніпропетровської обласної ради» 39,22 ПП АКБАРС 12.12.2016
Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання, Житомирська 39,17 ПП фірма «Санітас « 08.12.2016
КЗ Сумської обласної ради «Перша обласна спеціалізована лікарня м. Ромни» 39,15 ТОВ Бадм 30.11.2016
КЗ «Черкаська обласна психіатрична лікарня» Черкаської обласної ради 38,96 ТОВ «БаДМ-Б» 12.12.2016
КЗ «Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром»ДОР» 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 16.01.2017
Сумська центральна районна клінічна лікарня 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 19.12.2016
КЗ»Марганецька центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 15.12.2016
КУ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром Дніпропетровської обласної ради» 38,96 ТОВ «Бадм-Б» 15.12.2016
КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Слов’янської районної ради Донецької області 38,96 ТОВ Бадм-Б 23.12.2016
КЗ «Дніпропетровський центр ПМС допомоги №12» 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 20.12.2016
КУ «КЗ «Христофорівський протитуберкульозний санаторій для дорослих», Дніпропетровська 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 19.12.2016
КЗ Маріупольської міської ради «Маріупольська міська лікарня № 1» 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 16.12.2016
ОКЗ «Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня ім.З.Й.Красовицького» 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 15.12.2016
КУ «Андрушівська центральна районна лікарня», Житомирська 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 09.12.2016
КУ «КЗ «Дніпропетровський центр первинної медико-санітарної допомоги №2» 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 09.12.2016
Першотравнева центральна районна лікарня 38,96 ТОВ «Бадм-Б» 16.12.2016
Тиврівська центральна районна лікарня 38,96 ТОВ Бадм-Б 09.12.2016
КЗ «Томаківська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради» 38,96 ТОВ «БАДМ – Б» 07.12.2016
КЗ «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 25.11.2016
КЗ «Синельниківська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради» 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 22.11.2016
КУ « Петриківська ЦРЛ ДОР» 38,96 ТОВ Бадм 18.11.2016
КУ «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф»« 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 08.12.2016
КЗ “Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка Михайла Давидова” 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 07.12.2016
Славутська центральна районна лікарня ім. Ф.М. Михайлова 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 06.12.2016
КУ «Міська лікарня №5» Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 13.12.2016
КУ «Міська лікарня №5» Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 13.12.2016
КЛПУ «Міська психіатрична лікарня №7 м.Маріуполя» 38,96 ТОВ «БаДМ» 12.12.2016
Київська міська клінічна лікарня № 9 38,96 ТОВ Бадм 23.11.2016
Покровська центральна районна лікарня 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 05.12.2016
КЗ «Пологовий будинок №2 міста Маріуполя»« 38,96 ТОВ «БаДМ» 14.11.2016
КЗ «П’ятихатський геріатричний пансіонат ДОР» 38,96 ТОВ «БаДМ» 28.11.2016
КЗ «Нікопольська міська лікарня №4» Дніпропетровської обласної ради» 38,96 ТОВ «БаДМ-Б» 01.12.2016
КЗ Збаразької районної ради «Збаразький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 01.12.2016
КЗ «Царичанська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради» 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 02.12.2016
КЗ «Царичанська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради» 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 02.12.2016
Тульчинська центральна районна лікарня, Вінницька 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 02.12.2016
КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва 38,96 ТОВ «БаДМ» 04.11.2016
КЗ «Госпіталь ветеранів війни» Запорізької обласної ради 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 05.12.2016
КУ «Маріупольська міська лікарня №9 – медико-санітарна частина працівників департаменту морського флоту» 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 28.11.2016
КЛПЗ «Міська дитяча лікарня» 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 28.11.2016
КЗ Львівської обласної ради «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» 38,96 ТОВ Бадм 11.11.2016
КЗ «Верхньодніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги», Дніпропетровська 38,96 ТОВ Бадм 11.11.2016
КЗ «Новомосковська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради 38,96 ТОВ Бадм 02.11.2016
КЗ «Маріупольська міська лікарня № 1» 38,96 ТОВ «БаДМ» 14.11.2016
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації 38,96 ТОВ «БаДМ» 14.11.2016
КЗ «Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 9 Дніпропетровької обласної ради» 38,96 ТОВ «БаДМ» 04.11.2016
Славутська центральна районна лікарня ім. Ф.М. Михайлова, Хмельницька 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 06.12.2016
ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії імені В.Т.Зайцева Національної академії медичних наук України» 38,96 ТОВ «БАДМ-Б» 07.12.2016
Клінічна лікарня «Феофанія» Державного управління справами 38,96 ТОВ БаДМ 28.11.2016
Глибоцька центральна районна комунальна лікарня 38,92 ПП «Гармонія-2000» 29.11.2016
Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва» 38,70 ТОВ «МВВ Інструментс» 13.12.2017
ДВНЗ «Національна академія внутрішніх справ» 38,45 ТОВ «БаДМ» 12.12.2016
Канівська центральна районна лікарня, Черкаська 38,42 ТОВ «БАДМ-Б» 09.12.2016
КЗ « Дніпропетровська МКЛ №11» ДОР» 38,42 ТОВ «БАДМ-Б» 02.12.2016
КЗ «Центральна міська лікарня» 38,42 ТОВ Бадм 02.11.2016
Жовтоводська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№26) 38,42 ТОВ «БаДМ» 03.11.2016
КУ «Центральна районна лікарня»Житомирської райради 38,39 ТОВ Бадм 01.11.2016
Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації 38,00 ТОВ Дарен-Інвест 30.11.2016
Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації 37,90 ТОВ Бадм 06.12.2016
КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3» Шевченківського району міста Києва 37,88 ТОВ «МВВ-Інструментс», мережа аптек «Мировая Аптека» 21.11.2016
КУ»Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги» 37,85 ТОВ «БАДМ-Б» 07.12.2016
Військово-медичне управління Служби безпеки України 37,84 ТОВ «ВЕНТА. ЛТД» 08.12.2016
КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради» 37,56 ТОВ «ФАРМПЛАНЕТА» 15.11.2016
КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1»Подільського району м. Києва 37,21 ТОВ «БАДМ-Б» 09.12.2016
КУ «Міська лікарня №5» Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради 37,03 ТОВ «БАДМ-Б» 13.12.2016
КУ «Центральна міська лікарня №1», Житомир 37,02 ПП фірма «Санітас « 05.12.2016
КУ «Магдалинівський центр первинної медико-санітарної допомоги», Дніпропетровська 36,79 ТОВ «Факультет» 01.12.2016
КНП «Консультативно-діагностичний центр» Шевченківського району міста Києва 36,66 ТОВ «Своя аптека» 16.12.2016
Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський медичний центр «Академія здоров’я людини» КМДА 36,00 ТОВ «Фармацевтична фірма «Олімп» 09.12.2016
Філія «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця» 28,21 ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця»« 19.12.2016

 

 

Поліція підозрює Харківський бронетанковий завод в ухилянні від податків через «фіктаря»

$
0
0

Суд дозволив поліції вилучити документацію ДП «Харківський бронетанковий завод» про торгівельні операції в 2016 році з ТОВ «Сімузар», яке підозрюють в фіктивній діяльності.

Таке рішення ухвалив Святошинський районний суд м. Києва, куди слідчий звернувся з клопотанням в рамках провадження №12016100080010745 від 28.10.2016 р.

З матеріалів суду відомо, що до Святошинскього УП ГУНП Києва звернувся заявник, який стверджував, що невідомі зареєстрували «Сімузар» на його ім’я та записали в цій фірмі його директором. Заявник запевнив, що не мав ніякого відношення до цього підприємства, а воно було зареєстроване по підробленим документам.

Слідство встановило, що за місцем реєстрації фірма відсутня, її фактичне місце не відоме, діяльності вона не здійснювало.

В поліції запідозрили, що справжні засновники «Сімузар» використовують його рахунки та печатку для надання послуг з конвертації коштів, заниження податків, створення від’ємного ПДВ та легалізації доходів.

Поліція встановила, що у липні та вересні минулого року «Сімузар» продавало товари/послуги ДП «Харківський бронетанковий завод». За рахунок операцій з фірмою державний завод минулого року сформував податковий кредит.

Слідчий підозрює, що документи по цим взаємовідносинам можуть бути доказом про фіктивність «Сімузар» та надання фірмою незаконних послуг, а тому попросив суд дозволу вилучити відповідні документи на «ХБТЗ». Слідчий також попросив вилучити документи про те, як завод далі використав придбану у фірми продукцію. Суд ці клопотання задовольнив.

«Сімузар» було зареєстроване на початку 2015 року в м. Вишневе Київської області на мешканця Донецька Всеволода Товстуна, В’ячеслава Хамлова з Києва та Дем’яна Ясинецького з Харкова.  З березня 2016 року зареєстроване в Маріуполі на киянина Вадима Юрченка.

З листопада директором «ХБТЗ» є Олександр Глушко, який отримав цю посаду за результатами кадрового конкурсу.

Минулого року Національне антикорупційне бюро почало розслідування проти посадових осіб «ХБТЗ», яких підозрює у фіктивній закупівлі в квітні-листопаді 2015 року зброї та запчастин  на 37,52 млн грн.

Держрезерв під Новий рік злив 63 мільйони за коштовну олію

$
0
0

Державне агентство резерву України 31 січня за результатами тендеру уклало чотири угоди про поставку соняшникової олії на загальну суму 62,67 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

ТОВ «Дніпрозбут» поставить 1 тис т олії за 31,85 млн грн., а ТОВ «Фінінтертехнологія» – такий самий обсяг за 31,82 млн грн.

Кілограм олії коштує в середньому 31,84 грн., що в перерахунку на літри (1 л = 0,930 кг) становить близько 34,23 грн.

За даними моніторингу роздрібних цін на харчові продукти на продовольчих ринках та базарах МінАПК від 24 січня, олія коштує 28,64 грн./л. Це на 16% дешевше від гуртової ціни нинішнього тендеру.

Переможці змагалися лише між собою.

«Дніпрозбут» належить Марині Ставській, відомій як співзасновниця севастопольського ТОВ «ВКП «Броксервіс». Це підприємство регулярно вигравало тендери Держрезерву і Аграрного фонду, де його конкурентами виступали фірми партнерів Ставської.

Київською «Фінінтертехнологією» володіє донеччанин Гліб Гринько, директором є Сергій Карасенко.

Гринько керував ТОВ «Ясинуватський Укрпромінвест» і ТОВ «Донінвест Плюс» донеччанки Ганни Асланової – співзасновниці ТОВ «Сінтезпродсервіс», яке пов’язували з екс-міністром регіонального розвитку Анатолієм Близнюком. Остання фірма фігурує у кримінальному провадженні як одне з підприємств, які високопосадовці Державної пенітенціарної служби України використовували у своїй схемі для привласнення бюджетних коштів на тендерах.

За однією адресою з Ганною Аслановою раніше була прописана Галина Асланова – співвласниця компанії «Лазурит-Центр» разом із фірмою директорів сина Близнюка. Гринько керує ТОВ «Вишневий гранітний кар’єр» тих же директорів.

За даними «Інформаційного спротиву», Ганна Асланова керує справами ТОВ «Лекка», одного із минулорічних найбільших годувальників тюремників.

У грудні «Фінінтертехнологія» виграла єдиний тендер Департаменту забезпечення діяльності Державної пенітенціарної служби України на поставку квашеної капусти на 19,50 млн грн. Із нею змагалися згадана «Лекка» і ТОВ «Тесткабель».

Державне агентство резерву очолює Вадим Мосійчук. До призначення він очолював компанії з управління активами «СЕБ Ессет Менеджмент Україна» шведської групи SEB, «Райффайзен Аваль» та «Кінто», а також працював у Міністерстві економіки.

Його першим заступником із 11 січня є Євген Барах – колишній виконуючий обов’язки голови Державного агентства автомобільних доріг, племінник головного військового прокурора України Анатолія Матіоса. До приходу в «Укравтодор» він працював зокрема у ТОВ «Інвестиційний капітал Україна» – одній з фірм групи «ICU». Представники цієї групи після обрання президентом Петра Порошенка отримали високі посади у владі. Валерія Гонтарєва стала головою Нацбанку, Володимир Демчишин – міністром енергетики і вуглепрому, Дмитро Вовк очолив НКРЕКП.

У день підписання договорів Держрезерв також повідомив про намір замовити цим же фірмам цукру на 47,92 млн грн.


Лісовики відсудили у дружини головного «опоблоківця» Харківщини кафе на пляжі

$
0
0

Вищий господарський суд задовольнив касаційну скаргу КП «Жовтневе лісове господарство» та прокуратури і відмовився визнати за ТОВ «Федерація боксу та кікбоксину» право власності на самобудови на березі Нагор’євського водосховища під Харковом.

Таку постанову суд прийняв 8 лютого.

З матеріалів суду відомо, що в 1999 році Харківська РДА передала в оренду «Федерація боксу та кікбоксингу» водоймище площею 70,3 га та 10 га побережжя. Ділянка була передана в користування на 10 років для створення зони відпочинку «Нагорьєвський» та проведення тут культурно-оздоровчих і спортивних заходів.

У 2000-му фірма самочинно побудувала на ділянці кафе, вбиральню та КПП і отримала для нього адресу – селище Безлюдівка, вул. Нагірна, 57. Але КП «Харківське районне БТІ» відмовилося прийняти ці новобудови в експлуатацію.

Після цього фірма звернулася до суду і перша інстанція задовольнила її позов. Господарський суд Харківської області тоді вирішив, що раз «ФБіК» орендує ділянку, то має право будувати на ній. Коли прокуратура та КП «Жовтневе лісництво» подали позов до апеляційного суду, то отримала там відмову. Суд тоді з посиланням на статтю Цивільного кодексу вирішив, що якщо кафе вже збудоване, то будівник має на нього право.

У відповідь Вищий госпсуд зауважив, що апеляційний суд взагалі не вказав, на яку частину статті Кодексу він послався в своєму рішенні. Крім того, ВСГУ зазначив, що суди попередніх інстанцій помилково прийняли свої рішенні, бо нерухомість була побудована самочинно без погодженням з орендодавцем, а значить будівельник не має на нього права. Тому ВГСУ скасував рішення судів і постановив не визнавати за «ФБіК» права власності на збудовані в Безлюдівці об’єкти.

Восени Вищий госпсуд також відмовився продовжити «Федерації боксу та кікбоксінгу» оренду пляжу та водосхища в Безлюдівці.

Засновниками фірми є Дмитро Сторожев, Артур Степаньян та Тетяна Каратуманова. Остання – дружина Олег Каратуманова, який в 2002-2005 роках був депутатом Верховної Ради. Після того він три скликання поспіль обирався до Харківської облради, двічі від Партії регіонів, а останній раз від «Опозиційного блоку», фракцію якого і очолює. Каратуманова також є власниками фірм, в оренді у яких знаходяться рекреаційні землі Харківщини, її ТОВ «Вітерець» орендує земельну ділянка в Парку ім. Горького.

Нагор’євське водосховище знаходиться на відстані півгодини від Харкова і є одним з улюблених місць відпочинку мешканців обласного центру.

Сільський голова отримав 3 роки тюрми за привласнення 70 тисяч гривень та «жигулів»

$
0
0

Колишній голова Олександрівської сільської ради Буринського району Сумської області Роман Бойчук засуджений до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади. Про це свідчить вирок Білопільського районного суду Сумської області від 9 лютого.

У 2011-2015 роках голові села за його вказівками незаконно нарахували та видали премії, матеріальну допомогу на оздоровлення, доплати за ранг та за вислугу років на загальну суму 67 тис грн. Ці кошти були виділені з бюджету сільради.

Крім того, у 2012 році Бойчук зібрав з фермерів 25,7 тис грн., щоб купити автомобіль для сільської ради. За ці кошти було придбано ВАЗ 21070, який сільський голова під приводом нібито неможливості поставити автомобіль на облік сільради зареєстрував на себе і використовував на власний розсуд.

В подальшому сільрада без відома місцевих депутатів уклала з Бойчуком договір оренди цього автомобіля, включивши витрати на утримання орендованого транспортного засобу до кошторису сільської ради на 2013 рік. У 2015 році сільський голова продав ВАЗ 21070, перереєструвавши його на свою доньку.

Бойчук визнав свою вину частково. Зокрема, не заперечував, що привласнив кошти сільради. В результаті він отримав 3 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності строком на 3 роки.

Суд також стягнув з колишнього сільського голови на користь Олександрівської сільської ради 67 тис грн. завданої матеріальної шкоди.

Даних про апеляційне оскарження вироку у реєстрі поки немає. Вирок вступає в силу після розгляду апеляції, або пропуску 30-денного строку оскарження з боку засудженого після вироку першої інстанції 9 лютого.

За рік протеже СБУшників підняли ціну російського їдкого натру для «Енергоатома» на 18%

$
0
0

ДП «НАЕК «Енергоатом» 7 лютого за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ СУЛП «Хімімпекс» про поставку їдкого натру на 19,88 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Для АЕС замовили 873 т очищеного їдкого натру марки А ГОСТ 11078-78 виробництва АТ «Башкирська содова компанія» (Росія) з умістом натрію гідроокису не менше 45% по 22 770 грн. за тонну в перерахунку на 100% основної речовини.

Торік у грудні ВП «Южно-Українська АЕС» купив такий натр у цієї самої фірми по 25 500 грн. за тонну.

У березні 2016 року «Хімімпекс» продав його «Енергоатому» на 18% дешевше – по 18 600 грн. за тонну в 100% обчисленні. У 2015 році тендерна ціна для атомників становила 17 790 грн., а в 2014 році – 17 500 грн.

«Хімімпекс» належить Сергію Сокирку та Ірині Должиковій. Про цю фірму казали, що її діяльністю опікуються кілька представників СБУ. Відповідну заяву у квітні 2015 р. зробила фірма «Кемікал Елементс Юкрейн», яка тоді називалася «Донецьк-реактив».

Із 2008 року «Хімімпекс» виграв тендерів на 740,11 млн грн., з яких 370,69 млн грн. – в системі «Енергоатома».

Нині єдиним конкурентом було ТОВ «Лекора» Ольги Коби та Ганни Корж, яким із червня 2016 року керує Вікторія Ткаченко. Компанія продає пісок і щебінь та здає в оренду вантажний транспорт.

Корж і Коба також володіють ТОВ аудиторська фірма «Магда» разом із Сергієм Сергійовичем Лещенком (не плутати з нардепом Сергієм Анатолійовичем Лещенком).

За даними російського видання «Ведомости», акціонерами «Башкирської содової компанії» є уряд Башкирії (38%), «Башхім» (29%) та кіпрський офшор «Modisanna Limited» (28%).

Брехня та правда про «платинову» сіль для Золотоноші

$
0
0

Кілька днів тому «Наші Гроші» опублікували новину про вартість технічної солі у різних куточках нашої країни.  В результаті  чільні місця в рейтингу ТОП-25 зайняли одразу три любих моєму серцю міста – Сміла, Черкаси та Золотоноша. Остання взагалі очолила його з «космічним» цінником на сіль у 1850 грн. за тонну, при тому що купа інших міст купує сіль понад вдвічі дешевше.

Логічно, що такий тріумф не міг залишитись без уваги деяких чиновників в черкаському регіоні, який був представлений в топі одразу трьома містам. І якщо комунальників з Черкас  та Сміли життя вже навчило головному правилу «господарювання», а саме «пиляти»  мовчки, то в Золотоноші вирішили відреагувати.

Місцевий «очільник комунальників» пан Олександр Флоренко поміж рядків звинуватив журналістів «Наших Грошей» в ніби то «замовності» матеріалу і маніпулюванні фактам. Звинувачення від моїх земляків прозвучали недвозначно, тому я вирішив ще раз все перевірити, врахувавши порядок відвантаження товару та відстань від міста замовника до соляних шахт Соледару… І таки змушений визнати, що в деякій мірі пан Олександр був правий, сіль в Золотоноші таки не золота, а платинова. Тепер більш детально.

Олександр Флоренко резонно зауважує, що в рейтингу ніби то мало уваги приділяється умовам транспортування солі. Дійсно, перевезення цього товару потребує суттєвих вкладень і тому в структурі цінника «транспортні» витрати мають значну питому вагу. Нам певним чином поталанило – комунальники з Краматорського підприємства  «Дільниця по ремонту, утриманню автошляхів та споруджень на них» закуповують сіль із самовивозом безпосередньо на складах Солевару, де і знаходиться завод по виробництву солі. Для краматорців цінник склав 564 грн за тонну. Візьмемо це значення за своєрідну «константу» і припустимо, що все що вище – це маржа підрядника, котра включає транспортування, фасування та різного роду «компліменти» і «бонусні пропозиції» покупцям.

У підрядника золотоніських  комунальників ТОВ «Фортех» «бонус» таки виявився найбільшим в Україні – 1264 грн, тобто нашу «базову» цінну у 564 грн на Черкащині «накрутили» більш ніж в три рази.  Зі слів місцевого чиновника в ціну включена доставка, як то кажуть, «під двері». Зауважу, що в самому договорі, розміщеному на сайті «Прозорро», адреса доставки завбачливо не вказана, і тому доведеться довіритись комунальнику на слово. Проте, серед учасників рейтингу «Наших Грошей» не лише золотонісцям привезуть сіль за кошт підрядника.

Аналогічним чином виписані договори ще мінімум у десяти учасників рейтингу, зокрема і в чернівецьких шляховиків, котрим  ТОВ «ТД «КИП і Ко» привезе сіль за 1200 км по ціні 1034 грн за тону, що на 45% менше ціни ТОВ «Фортех» для Золотоноші, що віддалена від Солевару лише на 580 км., – 1850 грн./т.

Ось як це виглядає наочно:

Крім того на склад замовника доставлять сіль і Києві, Вишневому, Броварах, Жовтих Водах. Подекуди більш ніж вдвічі дешевше, ніж господарника пана Флоренка:

Проте, в розрізі «доставки» найбільше питань викликає господарська операція проведена між Сєвєродонецьким КП «Сєвєродонецьккомунсервис» та ТОВ «Зоря» зареєстроване в Києві. Форма доставки – самовивіз за рахунок покупця. 1 тонна солі луганчанам за 50 кілометрів від соляних шахт Соледару обійдется в 1114 грн, дорожче ніж за тисячу кілометрів в Чернівцях. Можливо, керуючись логікой побратимів-комунальників із Золотоноші, сєвєродонецькі господарники зможуть пояснити «маржу» транспортуванням звідкілясь з Києва чи ще звідкілясь, де здійснює діяльність ТОВ «Зоря».

Також є питання до ціни солі в інших містах Черкащини. В Черкасах та Смілі постачальник один – ФОП Більда Андрій Олександрович. Проте ціна кардинально різниться. Відомий в місті політик та спортсмен-тріатлоніст встановив для смілянських комунальних цінник у 1653 грн, а от для черкащан – 1033 грн. Відстань між містами не більше 40 кілометрів. Тож різниця 620 грн за доставку бізнесменом-спортсменом 1 тонни солі на дистанцію класичного марафону викликає певні питання. Хоча за умов договору вивіз здійснюється коштом замовників зі складів постачальника, що розміщені в Черкасах.

Різницю в ціні сам Більда пояснив тим, що для смілян сіль постачалась в мішках по 50 кг і відповідно цінник ще включав вартість складських витрат та витрат на навантажування солі в мішки.  Провівши опитування серед знайомих журналістів, я дізнався, що переважна більшість опитаних готові  самі заповнити 20 мішків солі за 400 грн, забезпечивши постачальнику економію у 25%.

Бажання підзаробити на приготування піщано-соляної суміші об’єднує комунальників у всіх куточках нашої країни. Комунальники, як вправні алхіміки, підписом та печаткою перетворюють сіль в справжнісіньке золото. Проте подібні практики з часом стають все більш публічними та небезпечними. Головне «не погоріти» на своїх дослідах.

Блог від: Артур Чемирис

Фірма мера Кропивницького двічі підвищила ціни на бензин для комунальників

$
0
0

Комунальне підприємство «Кіровоград-Універсал 2005» за результатами торгів 30 січня уклало договір з ТОВ «Білий ведмідь» на постачання пального на загальну суму 3,15 млн грн. В подальшому комунальне підприємство двічі внесло до договору зміни, після чого пальне стало дорожче від його конкурентів на торгах.

Про це повідомляє Центр медіарозслідувань «Прозоро».

В січні «Кіровоград-Універсал 2005» провело аукціон з закупівлі 20 тис літрів бензину А-92 та 153,4 тис літрів дизпалива для подальшої заправки ним на АЗС фірми-перможця своєї техніки.

В ході торгів ПП «ОККО-Бізнес Контракт» запропонувало пальне по очікуваній комунальниками ціні 3,65 млн грн, а ТОВ «ПРом Гарант Плюс» – 3,15 млн грн. Але ще на 100 грн дешевшу пропозицію зробила фірма «Білий Ведмідь», з якою і було укладено договір. За цим документом фірма зобов’язалась поставити бензин  по 18,69 грн/л, а дизпаливо – по 18,1 грн./л.

Вже через три дні до договору внесли правки – підвищили ціну на пальне на максимально допустимий рівень 10%. Бензин подорожчав до 20,55 грн./л, а дизпаливо – 19,9 грн./л.

За цією ж ціною було складено акт/накладну на поставку перших 900 літрів А-95 та 2900 літрів ДП.

Через тиждень, 10 лютого, комунальники підписали з ТОВ «Білий Ведмідь» ще одну додаткову угоду, в якій знову підвищили ціну на максимальні 10%. Бензин тепер подорожчав до 22,5 грн./л, а дизель – до 21,85 грн/л. Нові ціни виявились вищими від роздрібних цін на заправках «Авіас», «ANP» та інших, які працюють в Кропивницькому.

Взагалі, за даними моніторингу цін на АЗС В Кіровоградській області, з 30-го січня по 10 лютого, коли комунальники вносили зміни до договору, вартість одного літра бензину А-92 збільшилась на 0,25 грн, а ДП на 0,06 грн. При цьому «Білий Ведмідь» збільшив комунальникам ціну бензину А-92 на 3,81 грн., а ДП на 3,75 грн., що складає 20,3% і 20,7% від початкової ціни записаної в договорі. Це у свою чергу напряму порушує Закон «Про публічні закупівлі», який дозволяє підвищувати не більше як 10% ціну тільки в разі значних цінових коливань на ринку.

Змін до договору зробили пальне «Білого Ведмедя» дорожчим від пропозицій його конкурентів на торгах.

Співзасновником ТОВ «Білий ведмідь», на початку січня став міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Другим співвласником фірми значиться Микола Грицай.

Viewing all 20990 articles
Browse latest View live


<script src="https://jsc.adskeeper.com/r/s/rssing.com.1596347.js" async> </script>